Všechny vůně Afriky

Všechny vůně Afriky - Zuzana Beranová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Beranová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Všechny vůně Afriky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všechny vůně Afriky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Beranová. Číst Všechny vůně Afriky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Afrika. Žhnoucí kontinent tisíce vůní. Vůní starodávné magie, temných rituálů, rozvláčného bezčasí, krví nasáklé země i nepolapitelného temperamentu jejích mužů. Afrika, která z vás dostane to nejlepší i to nejhorší a zbytek odhodí do prachu prudkého slunce. Tereza se do Afriky vydala za poklidnou úřednickou prací na českém konzulátě v Keni. Jenže to by nebyla Afrika, aby jí nepřičarovala pár českých turistů v nesnázích, jejichž dramatické osudy Terezu okamžitě pohltily. Ale protože má černý kontinent zvláštní erotický půvab a taky smysl pro humor, vedle jedovatých hadů, nesnesitelné šéfové a vrcholícího kmenového konfliktu jí nastražil do cesty také muže. Keňského umělce, jehož kouzlu Tereza dlouho neodolá a vydává se s ním na cestu, která voní… všemi vůněmi Afriky.


...Všechny vůně Afriky Přidat komentář ... Všechny vůně Afriky - Zuzana Beranová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . beefeather. 1 24.10.2019. Dostala jsem se ke knize díky čtenářské výzvě a nic jsem neočekávala, Afrika mi nic neříká. ... Hledáte Všechny vůně Afriky od Zuzana Beranová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu Kniha Všechny vůně Afriky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Všechny vůně Afriky. Všechny vůně Afriky od 186 Kč - Heu ... Všechny vůně Afriky od 186 Kč - Heureka.cz ... . Všechny vůně Afriky od 186 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Všechny vůně Afriky E-kniha, česky. Všechny vůně Afriky. 2x. 0. Varianty. E-kniha 149,-Kniha 229,-Elektronická kniha Autor: Zuzana...SOUVISEJÍCÍ KNIHY