Vídeň: Inspirace na cesty

Vídeň: Inspirace na cesty - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vídeň: Inspirace na cesty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vídeň: Inspirace na cesty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Vídeň: Inspirace na cesty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nové aktuální vydání průvodce po Vídni. Doporučí nejzajímavější místa rakouské metropole, seznámí vás s místní historií a poskytne cenné praktické informace. Publikace obsahuje také mapy vybraných částí města a okolí. Obsah: Přehled vídeňských zajímavostí: katedrála sv. Štěpána, Hofburg, Schönbrunn a skvělá muzea. Navštivte koncert vážné hudby, relaxujte v kavárnách nebo se vydejte za zábavou do Prátru. Kulturní historie i současnost je spjata s Vídeňským chlapeckým sborem, ale i tvorbou malíře Gustava Klimta. Kde se ubytovat, najíst a jak cestovat: spolehlivá doporučení a rady odborníků. Podrobnější informace: Průvodce po Vídni pro vás bude nepostradatelnou pomůckou, pokud chcete navštívit ta nejkrásnější a nejzajímavější místa rakouské metropole. Důkladně vás seznámí s historií, které je Vídeň plná, pomůže vám sehnat ubytování a doporučí restaurace a kavárny, kde můžete ochutnat vyhlášené vídeňské pokrmy a nasávat vídeňskou atmosféru. Díky spoustě praktických informací, týkajících se životního stylu, kultury, dopravy atd., bude pro vás návštěva Vídně velmi milým překvapením. Publikace obsahuje také mapy vybraných částí města a okolí. Pro život ve Vídni se vžil termín Wiener Lebensart. Toto v překladu "umění žít" se odráží nejen ve skvostném výtvarném umění, v hudbě, architektuře, divadlech, v čilém kavárenském ruchu či ve vášni pro pompézní plesy, ale také v takových unikátech, jako je vinice uprostřed města. V roce 2001 byla oblast Innere Stadt (Vnitřní Město) zapsána na seznam světového dědictví UNESCO, což je pocta, která území plnému barokních paláců, s věhlasným Burgtheatrem a Staatsoperou, s bludištěm úzkých středověkých uliček proplétajících se okolo Stephansdomu, bezpochyby náleží.


...a praktických průvodcu na cesty, které vás provedou celým světem ... Vídeň - inspirace na cesty - SEVT.cz ... . ... Moskva Neapol New York Paříž Peking Petrohrad Praha Provence Rhodos Řím Salzburg Sardinie Sicílie Sydney Šanghaj Tokio Toskánsko Vídeň Zakyntos ... Inspirace na cesty - průvodce na cesty. Vítejte na portále věnovaném turistickým průvodcům. Vídeň /Lingea/ Inspirace na cesty - Zcela nová řada kapesních turistických průvodců. Turistické průvodce jsou nabité aktuálními informacemi o vybran ... Magazín o cestování | Radynacestu.cz ... . Turistické průvodce jsou nabité aktuálními informacemi o vybrané lokalitě - městě či zemi. Hutný Kapesní průvodce řady Berlitz jsou již dlouhodobě zárukou pečlivě a přehledně zpracovaných a aktuálních turistických informací a rozhodně ne náhodou patří mezi nejprodávanější průvodce na světě. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY