Dračí hlava: Přísežné bratrstvo. Vikingové. Není chvíle odpočinku...

Dračí hlava: Přísežné bratrstvo. Vikingové. Není chvíle odpočinku... - Robert Low | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Low
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dračí hlava: Přísežné bratrstvo. Vikingové. Není chvíle odpočinku....pdf


Chcete si knihu přečíst?Dračí hlava: Přísežné bratrstvo. Vikingové. Není chvíle odpočinku... ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Low. Číst Dračí hlava: Přísežné bratrstvo. Vikingové. Není chvíle odpočinku... Online je nyní tak snadné!

POPIS


Není chvíle odpočinku – boj o švédský trůn pokračuje.Orm a muži z jeho přísežného bratrstva ve čtvrtém díle Lowovy vikinské ságy bojují o život…Přísežné bratrstvo zbohatlo a získalo si věhlas i úctu ve vikinském světě. Sláva ale přináší také závist a nepřátele. Ormovo sídlo v Hestrengu je opět napadeno a on se musí i se svými muži stáhnout do hor. Přísežní bratři ale nejsou zvyklí vzdávat se. Vrátí se, ale brzy si uvědomí, že útočníci jen zdánlivě chtěli loupit. Ve hře je totiž mnohem větší kořist – právě sjednocené Švédsko – a Orm s přísežnými bratry střeží královnu Sigrith, která má brzy porodit dědice trůnu.


...hvíle odpočinku - boj o švédský trůn pokračuje ... Dračí Hlava - Nakladatelství BB art ... . Orm a muži z jeho přísežného bratrstva ve čtvrtém díle Lowovy vikinské ságy bojují o život… Přísežné bratrstvo zbohatlo a získalo si věhlas i úctu ve vikinském světě. Sláva ale přináší také závist a nepřátele. Není chvíle odpočinku - boj o švédský trůn Orm a muži z jeho přísežného bratrstva ve čtvrtém díle Lowovy vikinské ságy bojují… Přísežné bratrstvo zbohatlo a získalo si věhlas i úctu ve vikinském světě. Sláva ale přináší také závist a nepřátele. ... Dračí hlava (Robert Low) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Sláva ale přináší také závist a nepřátele. Není chvíle odpočinku - boj o švédský trůn Orm a muži z jeho přísežného bratrstva ve čtvrtém díle Lowovy vikinské ságy bojují… Přísežné bratrstvo zbohatlo a získalo si věhlas i úctu ve vikinském světě. Sláva ale přináší také závist a ne...SOUVISEJÍCÍ KNIHY