Jak na dokonalou prezentaci v PowerPointu

Jak na dokonalou prezentaci v PowerPointu - Marek Laurenčík, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marek Laurenčík,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak na dokonalou prezentaci v PowerPointu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak na dokonalou prezentaci v PowerPointu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Laurenčík,. Číst Jak na dokonalou prezentaci v PowerPointu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato užitečná příručka vám nejen poradí, jak dokonalou prezentaci v programu MS PowerPoint vytvořit, ale také jakým způsobem s hotovou prezentací pracovat - poradí různé způsoby promítání a předvádění a také poskytne rady v psychologickém smyslu, tedy jak během prezentace vystupovat. Čtenář nedostává do rukou klasickou příručku pro uživatele softwaru - kniha vás samozřejmě naučí používat aplikaci PowerPoint, to však není zdaleka všechno. Autoři této knihy se snaží téma pokrýt komplexně, a proto se při její četbě setkáte také s technickými aspekty prezentování – technickým a programovým vybavením pro úspěšné předvedení elektronické prezentace. A nezapomíná se ani na člověka, který s tím vším pracuje a který je konec konců rozhodujícím článkem pro úspěch veřejné prezentace a zúročení veškerého vynaloženého úsilí.


... si video a naučte se udělat profi prezentaci v PowerPointu za méně než 5minut ... Animace v prezentacích | odprezentuj.cz ... .- Nevěříte? ... Jak za 5 minut udělat profi prezentaci v PowerPointu ... This feature is not ... Jak na dokonalou prezentaci v PowerPointu k … Marek Laurenčík dokonalou prezentaci v PowerPointu Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 e-mail: [email protected] www.grada.cz Tato užitečná příručka vám nejen poradí, jak dokonalou pre ... Jak na dokonalou prezentaci v PowerPointu | Dumknihy.cz ... ... .cz www.grada.cz Tato užitečná příručka vám nejen poradí, jak dokonalou prezentaci v programu MS Power- Vytvoření prezentace od začátku nebo pomocí šablony. Přidání textu, obrázků, efektů a videí. Výběr profesionálního návrhu pomocí PowerPoint Designeru. Přidání přechodů, animací a pohybů. Uložení na OneDrive pro přístup k prezentacím z počítače, tabletu nebo telefonu. Sd...SOUVISEJÍCÍ KNIHY