Multikulturní ošetřovatelství: pro praxi

Multikulturní ošetřovatelství: pro praxi - Jana Kutnohorská | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Kutnohorská
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Multikulturní ošetřovatelství: pro praxi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Multikulturní ošetřovatelství: pro praxi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Kutnohorská. Číst Multikulturní ošetřovatelství: pro praxi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace je primárně didaktická, je určena studentům oborů ošetřovatelství, sociální práce, zdravotně-sociální práce a bude přínosná i pro obory speciální pedagogika, kulturologie. Poslouží zdravotníkům v praxi, a to jak nelékařských, tak i lékařských oborů. Je také přínosem pro zahraniční studenty i pro ty, kteří vyjíždějí za prací do zahraničí. Pochopením multikulturní problematiky a etických postojů lépe vnímáme potíže a potřeby cizinců, ale také naše vlastní při setkání s jinou kulturou. Kulturní rozmanitost je jedním z ústředních znaků kulturního pokroku. Kultura, multikultura je vždy sociální, vyvíjí se mezi lidmi a ti jsou na multikulturní etiku včetně komunikační velmi citliví.


...turní ošetřovatelství pro praxi Repozitář DSpace/Manakin ... Multikulturní ošetřovatelství: pro praxi - Jana ... ... . Přihlásit se. Kontaktujte nás | Jazyk: čeština English. ... KUTNOHORSKÁ, J. Multikulturní ošetřovatelství pro praxi. Praha: Grada, 2013. 160 s. ISBN 978-80-247-4413-1. ... Pro multikulturní přístup bychom měli primárně aplikovat znalosti z multikulturního ošetřovatelství, protože i v respektu k subkultuře jde Multikulturní ošetřovatelství má své kořeny v multikulturní výchově. ... (nechtějí, neumí to, neví si rady s duchovními tém ... Multikulturní ošetřovatelství - WikiSkripta ... . ... (nechtějí, neumí to, neví si rady s duchovními tématy, je to pro někoho nové, apod.). Práce s duchovními tématy je stejně důležitá, jako léčení samo. ... zásobuje teorii i praxi svými novými poznatky z multikulturní reality, ve které se ... Kniha: Multikulturní ošetřovatelství -- pro praxi - Jana Kutnohorská ....SOUVISEJÍCÍ KNIHY