Rokle zkázy: Lone Wolf

Rokle zkázy: Lone Wolf - Joe Dever | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Joe Dever
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rokle zkázy: Lone Wolf.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rokle zkázy: Lone Wolf ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joe Dever. Číst Rokle zkázy: Lone Wolf Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jsi Lone Wolf - Osamělý vlk, poslední z rytířů řádu Kai. Na jihu tvé vlasti leží bohatá hornická provincie Ruanon. Když pravidelný transport zlata najednou zmizí, král pošle oddíl svých nejlepších mužů, aby zjistili, co se stalo. Oddíl se však nevrátí. V Rokli zkázy jsi vyslán, abys objevil ztracené zlato a vojáky, kteří zmizeli. Záhy však zjistíš, že toto poslání je mnohem závažnější - v sázce je osud celé tvé země! Dobrodružství Lone Wolfa představují unikátní interaktivní sérii, v níž se každý čtenář stává hrdinou a sám rozhoduje o průběhu napínavého příběhu. Každou epizodu lze hrát samostatně, nebo je lze zkombinovat a získat tak fantastický RPG epos. Vydání obsahuje navíc bonusové dobrodružství!


...lf: Rokle zkázy. 2014-12-01 11:01:54. Skladem více než 50 ks Zboží doručíme cca v úterý 19 ... Vydáno - Mytago ... .05.2020. Doprava od 39 K ... Všechny informace o produktu Kniha Lone Wolf 4 - Rokle zkázy - gamebook - Joe Dever, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lone Wolf 4 - Rokle zkázy - gamebook - Joe Dever. nové vydání gamebooků o Lone Wolfovi. Jsi Lone Wolf. Klášter, ve kterém jsi se učil dovednostem rytířů řádu Kai, byl zničen drtivým útokem Temných pánů. Ty jediný jsi přežil. Přísahal jsi pomstu, ze všeho nejdříve však musíš vyrazit do Hol ... Lone Wolf - legenda se vrací - Mytago ... . Ty jediný jsi přežil. Přísahal jsi pomstu, ze všeho nejdříve však musíš vyrazit do Holmgardu a varovat krále před hrozbou války. Lone Wolf Joe Dever. Dobrodružství Lone Wolfa představují unikátní interaktivní sérii, v níž se každý čtenář stává hrdinou a sám rozhoduje o průběhu napínavého příběhu. Nakladatelství M...SOUVISEJÍCÍ KNIHY