Učíme děti zvládat úzkost, obavy a stres: Cvičení pro mladší školní věk

Učíme děti zvládat úzkost, obavy a stres: Cvičení pro mladší školní věk - Deborah Plummer | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Deborah Plummer
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Učíme děti zvládat úzkost, obavy a stres: Cvičení pro mladší školní věk.pdf


Chcete si knihu přečíst?Učíme děti zvládat úzkost, obavy a stres: Cvičení pro mladší školní věk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Deborah Plummer. Číst Učíme děti zvládat úzkost, obavy a stres: Cvičení pro mladší školní věk Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha přináší pedagogům základní informace, metodické postupy a jednotlivé listy cvičení, které mohou využít při výuce. Cílem je naučit dítě uvědomovat si a pojmenovat vlastní pocity i myšlenky a jejich spojitost s určitým jednáním u sebe i u druhých. Rozvíjí schopnost dítěte zvládnout změny, které s sebou nese život, stresující situace i reakce s tím spojené, tj. úzkost, strach, obavy, apod. Při individuálních i skupinových cvičeních děti pracují s představami a pocity, využívají reminiscenční techniky, učí se jak přijímat nové a neznámé. Slovní cvičení jsou kombinována s výtvarným vyjádřením. Deborah M. Plummer je vysokoškolská pedagožka (De Montfort University, Leicester) a terapeutka, autorka řady publikací pro práci s dětmi i s dospělými.


...y dramatické výchovy pro mladší školní věk ... Učíme děti zvládat úzkost, obavy a stres - Deborah Plummer ... ... . Machková, Eva (ed.) 325 Kč 276 Kč. Rozebráno. Hry a zábavné činnosti pro děti s autismem. Moor, Julia. 309 Kč 263 Kč. Rozebráno. Nadané dítě ve škole. Cihelková, Jana. 249 Kč 212 Kč. Skladem. Zájmová činnost ve školní družině. Holeyšovská, Anna. 277 Kč 235 Kč ... Učíme děti zvládat úzkost, obavy a stres: Cvičení pro mladší školní věk Kniha přináší pedagogům základní informace, metodické postupy a jednotlivé listy cvičení, které mohou využít při výuce. Kniha: Učíme děti zvládat úzkost, obavy a ... Učíme děti zvládat úzkost, obavy a stres - Deborah M. Plummer ... . Kniha: Učíme děti zvládat úzkost, obavy a stres -- Cvičení pro mladší školní věk - Deborah M. Plummer Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Všechny informace o produktu Kniha Učíme děti zvládat úzkost, obavy a stres, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY