Žalozpěv: Transmetropolitan 8

Žalozpěv: Transmetropolitan 8 - Warren Ellis, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Warren Ellis,
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Žalozpěv: Transmetropolitan 8.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žalozpěv: Transmetropolitan 8 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Warren Ellis,. Číst Žalozpěv: Transmetropolitan 8 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zuřivému reportérovi Spiderovi Jerusalemovi a jeho ohavným asistentkám nezbývá moc času. Poté, co je šílený a pomstychtivý prezident vyštípal z oficiálních kanálů, nemají tři mediální renegáti jinou možnost, než vyhlásit psychopatické hlavě státu partizánskou zpravodajskou válku. Tím ale jejich trable nekončí. Jerusalemova tajemná choroba nabývá na intenzitě a zatímco se z ulic, terorizovaných ostřelovačem, ztratili policisté, blíží se k Městu obávaná superbouře.


...opolitan 8 - Žalozpěv. Transmetropolitan 8 - Žalozpěv 399 K č -18 % 399 Kč ... TRANSMETROPOLITAN ŽALOZPĚV - Warren Ellis; Darick ... ... ... Kniha: Transmetropolitan 8 - Žalozpěv - Warren Ellis; Darick Robertson. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... "Transmetropolitan 8: Žalozpěv" přináší poměrně zásadní zvrat a hlavně celkem epickou ukázku toho, co politici všechno dokážou. Jestli si myslíte, že naši politici - i když nazývat je takhle mi přijde ... Transmetropolitan 8 - Žalozpěv BB/art s.r.o. ... . Jestli si myslíte, že naši politici - i když nazývat je takhle mi přijde jako urážka toho pojmu, který už ale zažil mnohé pády - dovedou dělat skutečně pořádně sviňárny, tak proti americkému pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY