Iluminace 1/2013

Iluminace 1/2013 - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Iluminace 1/2013.pdf


Chcete si knihu přečíst?Iluminace 1/2013 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Iluminace 1/2013 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jednotným tématem studií prvního čísla Iluminace 2013 je vztah filmu a opery - krom přeložených textů Friedricha Kittlera a Rose Theresové se v původních statích věnuje Ivan Klimeš nerealizovanému scénáři Prodané nevěsty z pera Vítězslava Nezvala a Martin Ledvinka problematice televizních oper. Rozhovory s Martinem Cikánkem a Malvínou Řezáčovou postihují aktuální trend přenosů oper do kin. V rubrice Hlasy z praxe se producent Pavel Strnad zamýšlí nad situací artového filmu na českém a evropském trhu. K výročí 70ti let od založení filmového archivu v českých zemích je vztažena edice dokumentů raných úvah o potřebě schraňovat filmy a pečovat o ně.


...d by Dennis Iliadis. With Rhys Wakefield, Logan Miller, Ashley Hinshaw, Natalie Hall ... PDF 1 - 2013 ??????? ?????? ... . Three college friends hit the biggest party of the year, where a mysterious phenomenon disrupts the night, quickly descending into a chaos that challenges their friendships - and whether they can stay alive. 1/2013. Téma: Film a opera (Editorky tématu: Petra Hanáková, Kateřina Svatoňová) Články k tématu. Editorial [plný text (CZ)] Friedrich Kittler: Dech světa. K Wagnerově mediáln ... Rent 1 (2013) on DVD and Blu-ray - DVD Netflix ... . Editorial [plný text (CZ)] Friedrich Kittler: Dech světa. K Wagnerově mediální technice. Rose Theresová: Od Mefistofela k Méliesovi. Spektákl a narativ v opeře a raném filmu. Ivan Klimeš: Nezvalova Prodanka. Martin Ledvinka ... Iluminace 1/2013 Nakladatel: Národní filmový archiv EAN: ISBN: Popis: 1× kniha, brožovaná, 164 stran, česky Rozměry: 16 × 24 cm...SOUVISEJÍCÍ KNIHY