Kuřátko Ťutík

Kuřátko Ťutík - Lenka Rožnovská | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Rožnovská
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kuřátko Ťutík.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kuřátko Ťutík ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Rožnovská. Číst Kuřátko Ťutík Online je nyní tak snadné!

POPIS


Žít se slepicemi není vůbec jednoduché. Nechte si o tom vyprávět... Na zahrádce dědečka Petříka stojí kurník a v něm žijí tři namyšlené slepice - Profesorka, Rézinka a Kokodačka. Kromě těchto ukdákaných tetiček bydlí v kurníku ještě nesmělý a dobrosrdečný králík Truhlík, kterého si nafoukané slepice rády dobírají. Když dědeček Petřík přinese na dvorek malé kuřátko jménem Ťutík, nevynechají slepice ze svých potměšilých žertů ani nezkušené kuře. Slepice ale netuší, že jejich lumpárny jsou pro Ťutíka velkou příležitostí k tomu, jak získat ostruhy a proměnit se v silného kohoutka, který se nezalekne ani kouzelníka Mrákoty a vyvede zvířátka ze všech nebezpečí. Pohádkový příběh Lenky Rožnovské je určen dětem od předškolního věku.


...uřátko Ťutík Seznámení Zlomyslnost Truhlík má posvícení Potrestané slepice A zase ty slepice Slepičí pomluvy Ťutík a žížaly kují pikle Na každého jednou dojde Tajemství Zlodějna kouzelníka Mrákoty V maringotce Záchrana Cirkus Podvodník Ara Oslí láska Lstivý lev V manéži Domů! Hledáte Kuřátko Ťutík od Lenka Rožnovská,Hrnčířová Magda Veverková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kuřátko Ťutík (Lenka Rožnovská) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Když dědeček Petřík přinese na dvorek malé kuřátko jménem Ťutík, nevynechají slepice ze svých potměšilých žertů ani nezkušené kuře. Slepice ale netuší, že jejich lumpárny jsou pro Ťutíka velkou příležitostí k tomu, jak získat ostruhy a proměnit se v silného kohoutka, který se nezalekne ani kouzelníka ... při objednávce nad 599,- od nás mát ... Kuřátko Ťutík | Knihy.ABZ.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Když dědeček Petřík přinese na dvorek malé kuřátko jménem Ťutík, nevynechají slepice ze svých potměšilých žertů ani nezkušené kuře. Slepice ale netuší, že jejich lumpárny jsou pro Ťutíka velkou příležitostí k tomu, jak získat ostruhy a proměnit se v silného kohoutka, který se nezalekne ani kouzelníka ... při objednávce nad 599,- od nás mát...SOUVISEJÍCÍ KNIHY