Tramvaj plná andělů: Streetcar Full of Angels

Tramvaj plná andělů: Streetcar Full of Angels - Jiří Brůna | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Brůna
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tramvaj plná andělů: Streetcar Full of Angels.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tramvaj plná andělů: Streetcar Full of Angels ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Brůna. Číst Tramvaj plná andělů: Streetcar Full of Angels Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaroslav Holoubek , únor 2013 , Tramvaj plná andělů - tentokrát Jiří Brůna s anděly cestuje v tramvaji , vypráví si s nimi , jsou to jeho andělé strážní , kteří mu pomáhají na cestě nelehkým životem. Je to básník , pro něhož krásný a dobrý život je sen. Život je pro něj chůze po rozviklané lávce , připoután trvale k domovu , jde virtuálně za svým cílem. Vykřesává krásu z malých příběhů i z mnohdy nepříliš veselého poznání . Díky andělskému světlu dovede nahlížet i za život , vydává se za Viktorkou do věčného dětství , v ozvěně se vrací jeho vlastní dětský křik. Jeho šťastným číslem je jedenáctka , v noci se snaží dopočítat jedenácti hvězd a i když už kolem prošlo mnoho let , kouzlo čísla ještě není vyslyšeno. Je sám sebou , ale i jinými ,srovnává svou životní pouť s příběhem fotbalového mužstva Dukla Praha. , jemně houpající se dny mu dávají pocit výhry , prohry a remízy , s vědomím , že čas není spravedlivý, ale vnitřní neklid a radostná síla v něm probouzejí touhu obejmout celou Zemi.


...mi tituly jsou z nakladatelství Mezera - Rozhovory s anděly, Rozhovory bez Andělů a Andělé na Zemi ... Tramvaj plná andělů - Brůna Jiří, Mádrová Mirka ... ... . Nově Tramvaj plná Andělů tentokráte v nakladatelství Moniky Elšíkové. Tramvaj plná andělů Streetcar Full of Angels 194 Kč Tramvaj plná andělů/ Streetcar Full of Angels - Brůna Jiří ... dvoujazyčném vydání / ČJ , AN / a je doplněna ilustracemi pražské malířky Mirky Mádrové. Prvními třemi spoluautorskými knihami byly Básně a obrazy, Psověk a Každý jiný den. Podtitul: ... Tramvaj plná andělů - Jiří Brůna | Knihy Dobrovský ... . Prvními třemi spoluautorskými knihami byly Básně a obrazy, Psověk a Každý jiný den. Podtitul: Streetcar Full of Angels. ... Především však je Brůnova "tramvaj plná andělů" symbolickým dopravním prostředkem, který na nástupních ostrůvcích nakládá cestující a rozváží je do míst, která jsou pro ně domovem, jen...SOUVISEJÍCÍ KNIHY