Nevinná zrádkyně

Nevinná zrádkyně - Alison Weirová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alison Weirová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nevinná zrádkyně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nevinná zrádkyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alison Weirová. Číst Nevinná zrádkyně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vzestup a pád devítidenní královny Jany Greyové Lady Jana Greyová se narodila do nesmírně nebezpečné doby. Jako dítě intrikánského otce a bezohledné matky, pro něž byla pouhou figurkou na šachovnici vysoké dynastické hry, žila ve stínu politických machinací a smrtícího náboženského zápalu. Janin fascinující a hluboce tragický životní příběh se odehrává v jednom z nejvýznamnějších období anglických dějin. Jako praneteř Jindřicha VIII. a sestřenice Eduarda VI., Marie Krvavé i Alžběty I. Jana postupně zjišťuje, že odvrhnout okovy vlastního osudu nebude nikdy v její moci. Optikou její cti, inteligence a síly charakteru nahlíží čtenář do zákeřných peripetií tudorovské mocenské politiky od sklonku vlády krále Jindřicha VIII. až po Janino devítidenní kralování a její nevýslovně smutný konec.


... zrádkyně 2011; Kateřina Aragonská: Pravá královna 2016; Nebezpečné dědictví 2013; všech 15 knih autora ... Kniha Nevinná zrádkyně - Alison Weirová | knizniklub.cz ... . Podobné knihy. Strážkyně tajemství - Román o Kateřině Parrové 2016; Kniha Nevinná zrádkyně je v Hledáte Nevinná zrádkyně od Alison Weirová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Nevinná zrádkyně Autor: Alison Weirová Skrze jímavý příběh jedné z nejtragičtějších postav tudorovské Anglie, mladičké "devítidenní královny" lady Jane Greyové, nahlížíme do doby krátce po smrti Jindřicha VIII. Alison Weierová - Nevinná zrádkyně Příběh se týká královského rodu Tudorovců v 16. století. Př ... Nevinná zrádkyně - Alison Weirová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Alison Weierová - Nevinná zrádkyně Příběh se týká královského rodu Tudorovců v 16. století. Př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY