Spolu: Když text pohladí fotografii

Spolu: Když text pohladí fotografii - Jana Balážová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Balážová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Spolu: Když text pohladí fotografii.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spolu: Když text pohladí fotografii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Balážová. Číst Spolu: Když text pohladí fotografii Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jana Balážová (14) začala psát v sedmi letech krátké básničky, pokračovala básněmi a krátkými prózami. Kniha Spolu aneb když text pohladí fotografii je její prvotina sestavená z nejlepších textů, které od té doby napsala. Básně a prózy plné světla doprovází černobílé fotografie renomovaného fotografa Františka Dostála. I díky němu vycházejí tyto texty a fotografie, které se vzájemně ilustrují, spolu.


...polu aneb když text pohladí fotografii je její prvotina sestavená z nejlepších textů, které od té doby napsala ... Třistatřicettři: Literatura Středočeského kraje — Česká ... ... . Básně a prózy plné světla doprovází černobílé fotografie renomovaného fotografa Františka Dostála. I díky němu vycházejí tyto texty a fotografie, které se vzájemně ilustrují, spolu. Když text pohladí fotografii Obálka knihy Spolu Jany Balážové. Útlá knížečka je věnována „všem, které baví být spolu." Je to velmi trefné věnování, protože tento debut mladičké autorky Jany Balážové je nádherný dárek. Čer ... Basne text levně | Blesk zboží ... ." Je to velmi trefné věnování, protože tento debut mladičké autorky Jany Balážové je nádherný dárek. Černobílá knížka na kvalitním papíře, krátké básně a prózy doprovázené fotografiemi o dvě generace staršího Františka Dostála. Jana Balážová (14) začala psát v sedmi letech krátké básničky, p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY