Poselství zvířecích průvodců: Kniha a 44 karet

Poselství zvířecích průvodců: Kniha a 44 karet - Steven D. Farmer | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Steven D. Farmer
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poselství zvířecích průvodců: Kniha a 44 karet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poselství zvířecích průvodců: Kniha a 44 karet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steven D. Farmer. Číst Poselství zvířecích průvodců: Kniha a 44 karet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zvířecí průvodci jsou duchovními pomocníky, kteří vám dokážou poskytnout vedení při hle­dání odpovědí na jakoukoli otázku ohledně vašeho života. V těchto 44 vykládacích kartách Stevena D. Farmera vám každý zde vyobrazený zvířecí průvodce přináší jasné a výstižné poselství, které vám poskytne praktické rady v souvislosti s jakoukoli vaší otázkou. Srozumitelná knížka, která je sou­částí tohoto balení, obsahuje podrobné instrukce, které vám pomohou provádět přesný výklad sobě i ostatním, a podrobně vysvětluje poselství každého z duchovních zvířecích průvodců. Nepotřebujete žádné zvláštní školení ani nadání, abyste si dokázali zavolat na pomoc nebo pro uzdravení zvířecího průvodce. Přicházejí ke komukoli, kdo své volání myslí upřímně. Zvířecí průvodci nám s nesmírnou radostí pomáhají, kdykoli to potřebujeme.


...řekla bych "báječným úvodem do šamanismu" ... Poselství zvířecích průvodců - Steven D. Farmer | Databáze ... ... ... :-))) každopádně já, neznalá poselství zvířecích průvodců, totemových zvířat, jsem tady získala alespoň intuitivní povědomí o tom, na jakém principu jsou zvířata uctívána nejrůznějšími kulturami. Poselství zvířecích průvodců Autor: Farmer, Steven D. Nakladatel: Synergie EAN: 9788073702281 ISBN: 978-80-7370-228-1 Popis: 1× kniha, 1× sada karet, česky Rozměry: 9,6 × 13,5 cm Rok vydání: 2013 Poselství zvířecích průvodců Steven D. Farmer kniha a 44 karet. Zvířecí průvodci ... Poselství zvířecích průvodců: Kniha a 44 karet - Steven ... ... . Farmer kniha a 44 karet. Zvířecí průvodci jsou duchovními pomocníky, kteří vám dokážou poskytnout vedení při hle­dání odpovědí na jakoukoli otázku ohledně vašeho života. V těchto 44 vykládacích kartách Stevena D. Farmera vám každý zde vyobrazený zvířecí prů­vodce ... Z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY