Emma: rozhlasová dramatizace

Emma: rozhlasová dramatizace - Jane Austenová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jane Austenová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Emma: rozhlasová dramatizace.pdf


Chcete si knihu přečíst?Emma: rozhlasová dramatizace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jane Austenová. Číst Emma: rozhlasová dramatizace Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bohatá a inteligentní Emma žije v uzavřeném venkovském společenství a věnuje veškeré úsilí tomu, aby v kruhu svých přátel a známých utvářela vhodná manželská spojení. Aniž by si uvědomovala, že zasahovat do lidských osudů není vhodné, ve své „zábavě“ si počíná značně sebejistě. Důsledky Emmina neuváženého jednání mnohdy zaskočí nejen jejich strůjkyni… Na rodinném sídle Hartfield, který Emma obývá se svým hypochondrickým otcem, se věnuje nudným činnostem vhodným pro mladou dámu – vyšívá, maluje, navštěvuje chudé, a také pečuje o zdraví pana Woodhouse, což ji vůbec neuspokojuje. S velkým nadšením se rozhodne činit lidi kolem sebe šťastnými. Přesvědčena o vlastní neomylnosti – a s velkou dávkou sebejistoty – ovlivňuje mezilidské vztahy nejen na svém panství.


...sová hra podle díla anglické spisovatelky ... Emma-jane - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Příjemný poslech. Původním jménem Elspeth Hall Smithová se narodila v anglickém nemetropolitním hrabství Cornwall roku 1923. Henry Slesar. Detektivka. Překlad a rozhlasová dramatizace povídky Pavel Šoltész. Stereoscénář a zvuk Libuše Podlešáková. Záznam a střih Anna Henkeová. Dramaturgie a režie Josef ... V dobách, kdy ženy bývaly křehké květinky a mladé dívky často interesantně omdlévaly, vytvořila Jane Austenová ve své Emmě hrdinku z jiného kadlubu. Rozhlasová dramatizace. CDmp3 audiokniha: ... 26 nejlepších obrázků z nástěnky audioknihy, rozhlasové ... ... . Rozhlasová dramatizace. CDmp3 audiokniha: Emma -- rozhlasová dramatizace - Austenová, Jane ; - Bohatá a inteligentní Emma žije v uzavřeném venkovském společenství a věnuje veškeré úsilí tomu, ab...SOUVISEJÍCÍ KNIHY