Evin ostrov

Evin ostrov - Edgar Wallace | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Edgar Wallace
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Evin ostrov.pdf


Chcete si knihu přečíst?Evin ostrov ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Edgar Wallace. Číst Evin ostrov Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na přelomu 19. a 20. Století se odehrává dobrodružný a poutavý příběh, jehož děj je předložen ve formě vyprávění svědků. Hlavní hrdina, kapitán Tatham, je odvážný a cílevědomý muž, který přes četné překážky i úklady všemi možnými prostředky uskutečňuje svůj sen. Na odlehlém, příkrými stěnami chráněném, zlatonosném ostrově buduje soběstačné společenství. To je po obratném politickém jednání se zástupci mocností i za pomoci jeho ženy Evy oficiálně uznáno jako samostatná parlamentní republika, jejímž se stává prezidentem.


...Evin ostrov - Edgar Wallace. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Evin ostrov | Patro.cz | 22 let s Vámi ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... O čem je kniha Evin ostrov? Dobrodružné vyprávění o muži, který při svých námořních plavbách objevil zlatonosný ostrov a svým neohroženým jednáním získá jeho oficiální uznání. Příběh, odehrávající se na přelomu 19. a 20. století, je podáván formou vyprávění ... Edgar Wallace - Wikipedie ... . Příběh, odehrávající se na přelomu 19. a 20. století, je podáván formou vyprávění svědků tohoto neobyčejného dobrodružství. Trávit čas knihou Evin ostrov! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Ev...SOUVISEJÍCÍ KNIHY