Houby - Objevte a určete nejdůležitější druhy

Houby - Objevte a určete nejdůležitější druhy - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Houby - Objevte a určete nejdůležitější druhy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Houby - Objevte a určete nejdůležitější druhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Houby - Objevte a určete nejdůležitější druhy Online je nyní tak snadné!

POPIS


V tomto průvodci najdete výběr nejdůležitějších druhů hub střední Evropy. Zahrnuje všechny druhy, které při svých toulkách přírodou můžete najít a nasbírat a které možná budete potřebovat identifikovat. Názorné a krásné barevné fotografie a přehledné informativní texty obsahují vše podstatné pro to, abyste houby uměli nejen najít, ale hlavně bezpečně poznat a dále využít.Praktický příruční formát a odolný obal jsou ideální k tomu, abyste si knihu brali s sebou na procházky do přírody. Naučte se objevovat a bezpečně určovat různé druhy hub! Šup s průvodcem do kapsy a vzhůru do přírody!


...Objevte a určete nejdůležitější druhy ... Houby / Nejlevnější knihy ... . Houby - Objevte a určete nejdůležitější druhy - V tomto průvodci najdete výběr nejdůležitějších druhů hub střední Evropy. Zahrnuje všechny druhy, které při svých toulkách přírodou můžete najít a nasbírat a které možná budete potřebovat identifikovat. > Houby - Objevte a určete nejdůležitější druhy ×-58% sleva. Kniha: Houby - Objevte a určete nejdůležitější druhy. Kapesní atlas našich nejznámějších h ... Houby - Objevte a určete nejdůležitější druhy - neuveden ... ... . Kapesní atlas našich nejznámějších hub. V atlasu najdeme výběr nejdůležitějších druhů hub střední Evropy. Zahrnuje všechny druhy, které při toulkách přírodou můžeme najít, a ... Houby - Objevte a určete nejdůležitější druhy Nakladatel: Svojtka & Co. EAN: 9788025610572 ISBN: 978-80-256-1057-2 Originál: Pilze Popis: 1× kn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY