Obchodník se smrtí

Obchodník se smrtí - Hugh Laurie | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hugh Laurie
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Obchodník se smrtí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Obchodník se smrtí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hugh Laurie. Číst Obchodník se smrtí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Thomas Lang je úplně obyčejný chlap, který pracuje jako bodyguard, popíjí whisky a projíždí se na motorce. Jednoho dne se ale jeho život obrátí naruby… Osloví ho jakýsi muž a najme si ho na vraždu amerického průmyslníka. Lang napřed nabídku přijme, posléze se však rozhodne svou oběť varovat... Jeho dobrý skutek nezůstane nepotrestán. Proti své vůli se ocitá ve víru dramatických událostí, poněkud nedobrovolně se zaplétá do mezinárodních teroristických aktivit. Střetne se s nejrůznějšími zločinci, násilníky, obchodníky se zbraněmi, vrahy i agenty CIA… Svěží, napínavý, chytrý, ale především vtipný příběh s prvky thrilleru i detektivky vypráví autor Hugh Laurie s osobitě ironickým nadhledem.


...k se smrtí je akční dobrodružný příběh podle skutečné události, který se odehrává ve světě mezinárodního obchodu se zbraněmi ... Obchodník se smrtí - Tržby a návštěvnost | KINOMANIAK ... . Příběh filmu pojednává o pozoruhodných výkonech obchodníka se zbraněmi Yuriho Orlova (NICOLAS CAGE). Yuri, který se… Obchodník se smrtí je akční dobrodružný příběh podle skutečné události, který se odehrává ve světě mezinárodního obchodu se zbraněmi. Příběh filmu pojednává o pozoruhodných výkonech obchodníka se zbraněmi Yuriho Orlova (NICOLAS CAGE). Yuri, který se pohybuje v nejne ... Obchodník so smrťou / Obchodník se smrtí (2005) | FreeFilm ... ... . Příběh filmu pojednává o pozoruhodných výkonech obchodníka se zbraněmi Yuriho Orlova (NICOLAS CAGE). Yuri, který se pohybuje v nejnebezpečnějších válečných zónách světa ... Online Obchodník se smrtí. Jak si justice v 18. století dokáže poradit s vykradači hrobů? Arthurovi Blakeovi (Dominic Monaghan) zbývá p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY