Svoboda na počátku i konci

Svoboda na počátku i konci - Jiddu Krishnamurti | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiddu Krishnamurti
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svoboda na počátku i konci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svoboda na počátku i konci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiddu Krishnamurti. Číst Svoboda na počátku i konci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stěžejní kniha jednoho z nejvýznamnějších duchovních učitelů 20. století, jenž po celém světě rozmlouval s širokým publikem i s významnými filosofy, vědci, umělci a duchovními lidmi o potřebě radikální proměny člověka. Jako filosof záměrně nevytvářel žádný žádný systém, nýbrž se zabýval zcela obyčejnými věcmi každodenního života a problémy současné společnosti, jako je korupce, násilí, hledání bezpečí a štěstí, potřeba zbavit se strachu, hněvu, smutku. Přístupnou formou, leč velmi poctivě a důkladně zkoumá jemné uzpůsobení lidské mysli a ukazuje, že meditativně duchovní rozměr dává člověku svobodu, která je nezbytná, abychom mohli skutečně být sami sebou. Kniha je určena každému, kdo se ocitl na křižovatce a potřebuje v životě najít nějaký opěrný bod. Krishnamurti odkrývá nejrůznější domněnky a spojitosti, které dusí naši schopnost nahlížet skutečnost bezprostředně a přímo. Poznání, k němuž směřuje, osvobozuje od strachu, nudy, pocitu marnosti a celé škály ničivých, otupujících posedlostí, jimiž je postižena naše doba. Tato kniha nevšedních úvah a rozhovorů čtenáře jemně vede k novým a pronikavým vhledům, které mají hluboký osvobozující účinek. Boří falešné jistoty, a tím otevírá prostor pro schopnost žasnout, bezprostředně poznávat vlastní vědomí a důvěřovat své vlastní jedinečné zkušenosti.


...ishnamurti: svoboda na poČÁtku i na konci to jenom v Indii, ale všude po světě, v Číně, v Americe, v Anglii, v Německu ... Svoboda na pocatku i na konci Krishnamurti - Bratislava ... ... . Po celém světě vládne zmatek a narůstá smutek. Svoboda na počátku i konci Autor: Krishnamurti, Jiddu Nakladatel: BETA Dobrovský EAN: 9788073065447 ISBN: 978-80-7306-544-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 316 stran, česky Rozměry: 14,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Svoboda na počátku i konci. Jiddu Krishnamurti. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení ... Kniha: Svoboda na počátku i na konci (Jiddu Krishnamurti ... ... . vydání) Svoboda na počátku i konci. Jiddu Krishnamurti. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. Stěžejní kniha jednoho z nejvýznamnějších duchovních učitelů 20. století, jenž po celém světě rozmlouval s širokým publikem i ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY