Jak zvládat depresi: 3., aktualizované a rozšířené vydání

Jak zvládat depresi: 3., aktualizované a rozšířené vydání - Jaro Křivohlavý | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaro Křivohlavý
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak zvládat depresi: 3., aktualizované a rozšířené vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak zvládat depresi: 3., aktualizované a rozšířené vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaro Křivohlavý. Číst Jak zvládat depresi: 3., aktualizované a rozšířené vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Již třetí, aktualizované a rozšířené vydání příručky renomovaného českého psychologa svědčí jednak o neustávající naléhavosti problematiky deprese, jednak o stále platné terapeutické hodnotě textu, který se snaží poskytnout odborné rady jak lidem, kteří sami trpí depresí, tak těm, kteří stojí blízko někoho, kdo se do deprese propadá. Důraz je přitom kladen na metody "svépomocné" psychoterapie, vycházející z odborných kognitivně orientovaných studií. Vedle zmíněných psychoterapeutických postupů publikace neopomíjí ani analýzu příčin vzniku deprese a s ní související doporučení, "jak zdravě žít", abychom se do deprese nedostali. Autorský přístup Jaro Křivohlavého je unikátní svým duchovním přesahem k tématu naděje a odpuštění jako nebiologické součásti léčby.


...ádat depresi Již třetí, aktualizované a rozšířené vydání příručky renomovaného českého psychologa svědčí jednak o neustávající naléhavosti problematiky deprese, jednak o ... Jak zvládat depresi (Jaro Křivohlavý) > kniha | PreSkoly.sk ... ... Podtitul: 3., aktualizované a rozšířené vydání Příručka určená laické veřejnosti se snaží poskytnout účinnou pomoc lidem v depresi. Vysvětluje, jak dochází k depresi, co ji způsobuje, jak se dají depresivní stavy včas rozpoznat a ... Jak zvládat depresi 3., aktualizované a rozšířené vydání Křivohlavý Jaro Detaily knihy. Autor: Křivohlavý Jaro Vydavateľstvo: Grada Publishing, a.s. Formát: 14×21 cm Počet s ... Jak zvládat depresi, 3., aktualizované a rozšířené vydání ... ... ... Jak zvládat depresi 3., aktualizované a rozšířené vydání Křivohlavý Jaro Detaily knihy. Autor: Křivohlavý Jaro Vydavateľstvo: Grada Publishing, a.s. Formát: 14×21 cm Počet strán: 184 ISBN: 978-80-247-4774-3 Stav na sklade: od 7 do 14 dní Bežná cena: 10.46 € Jak zvládat depresi 3., aktualizované a rozšířené vydání TIRÁŽ TIŠTĚNÉ PUBLIKACE: Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY