Zlověstné proroctví: Vikingové 2

Zlověstné proroctví: Vikingové 2 - Tim Severin | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tim Severin
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlověstné proroctví: Vikingové 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlověstné proroctví: Vikingové 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tim Severin. Číst Zlověstné proroctví: Vikingové 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vikinského mladíka Thorgilse, který Pod ochranou pohanského boha byl v prvním dílu trilogie Vikingové šťastně zachráněn na rozbouřeném moři ve člunu bez kormidla, sledujeme v druhém dílu severské ságy do Anglie, a to rovnou do lože choti anglického krále. Vzápětí prchá zpět na rodný sever a během cesty uzavírá krví posvěcené bratrství s Grettirem, mladíkem dobré vůle, ale převeliké fyzické síly, která z něho nechtě činí násilníka. Z nešťastného manželství se hrdina zachraňuje útěkem mezi jómské Vikingy, věhlasné bojovníky, s nimiž zažije jejich poslední bitvu. Poté se stává svědkem smrti svého přísežného bratra Grettira, jehož kouzelnými runami, vyrytými do doručeného polena, zabíjí volva neboli čarodějka ve službách jeho nepřítele. Osamělý hrdina, jistý si vůlí Ódinovou, pokračuje v cestě na ruský sever mezi domorodé lovce kožešin, do Kyjeva, mezi švédské Vikingy Varjagy, kupčící s kožešinami i jejich lovci, až konečně dorazí do Miklagardu, jemuž svět říká Konstantinopol. Tam může konečně pomstít smrt svého přísežného bratra a dát se do služeb byzantského císaře, jak se o tom čtenář dočte v chystaném třetím díle trilogie.


...né proroctví kniha od: ... Vikinského mladíka Thorgilse, který byl v prvním dílu trilogie Vikingové šťastně zachráněn na rozbouřeném moři ve člunu bez kormidla, sledujeme v druhém dílu severské ságy do Anglie, a to rovnou do lože choti anglického krále ... Vikingové - Zlověstné proroctví, Severin Tim ... ... . Kniha: Vikingové 2 (Tim Severin). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Zlověstné proroctví. SEVERIN Tim. Info: BB/art, 2013 (2.) - brož., 312 str. Z angl. přel. V. Šťovíčková-Heroldová Vikingové 2 Zlověstné proroctví . Tim Severin; Tim Severin . 4,6 . Sledovať autora ... Vikinského mladíka Thorgilse, který Pod ochranou pohanského boha byl v první ... Zlověstné proroctví: Vikingové 2 - KOSMAS.cz ... . SEVERIN Tim. Info: BB/art, 2013 (2.) - brož., 312 str. Z angl. přel. V. Šťovíčková-Heroldová Vikingové 2 Zlověstné proroctví . Tim Severin; Tim Severin . 4,6 . Sledovať autora ... Vikinského mladíka Thorgilse, který Pod ochranou pohanského boha byl v prvním dílu trilogie Vikingové šťastně zachráněn na rozbouřeném moři ve člunu bez kormidla, sledujeme v druhém dílu severské...SOUVISEJÍCÍ KNIHY