Anatomie 2: Třetí, upravené a doplněné vydání

Anatomie 2: Třetí, upravené a doplněné vydání - Radomír Čihák | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Radomír Čihák
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Anatomie 2: Třetí, upravené a doplněné vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Anatomie 2: Třetí, upravené a doplněné vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radomír Čihák. Číst Anatomie 2: Třetí, upravené a doplněné vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl vynikající učebnice obsahuje anatomii gastropulmonálního a urogenitálního systému a soustavy žláz s vnitřní sekrecí. Jsou to klíčové úseky pro fyziologii, patologii a klinickou praxi. V učebnici jsou vyzvednuta jednak základní fakta pro studenty medicíny, jednak vývojová a funkční hlediska. Oproti předchozímu vydání byl text tohoto dílu doplněn o poslední poznatky zejména z oblastí týkajících se vývoje orgánů, genetiky a embryologie.Tento díl upravili a doplnili prof. MUDr. Radomír Čihák, DrSc., a prof. MUDr. Miloš Grim, DrSc. Obrazová dokumentace byla rozšířena téměř o 60 nových obrázků a fotografií, v textu je tak nyní téměř 500 převážně barevných vyobrazení, která jsou originálními díly pracovníků Anatomického ústavu.Vícedílný komplet anatomií hlavního autora prof. MUDr. Radomíra Čiháka, DrSc., je považován za jeden z vrcholů naší odborné literatury jak po stránce didaktické, tak po stránce ilustrací, preciznosti a provedení. Proto je tato vynikající učebnice již mnoho let žádána jak fakultami, tak klinickými pracovišti. Vzhledem k trvalému zájmu autoři dílo stále doplňují o nové poznatky v oboru. Komplet je považován za základní stavební kámen pro celoživotní studium jak v oblastech teoretických, tak v pre- i klinických oborech medicíny. Celá vícedílná didaktická publikace u nás dosud nebyla ve své odborné úrovni překonána a je pravidelně aktualizována podle dosavadních poznatků. Všechny díly jsou bohatě barevně ilustrovány originálními vyobrazeními v celkovém počtu téměř 1400, která se často skládají z několika kreseb.


...ie 2 Třetí, upravené a doplněné vydání ... Anatomie 2 | KNIHCENTRUM.cz ... ... Oproti předchozímu vydání byl text tohoto dílu doplněn o poslední poznatky zejména z oblastí týkajících se vývoje orgánů, genetiky a embryologie. Tento díl upravili a doplnili prof. MUDr. Radomír Čihák, DrSc., a prof. MUDr. Miloš Grim, DrSc. ... Vydání: Třetí, upravené a doplněné vydání Skupina třídění: Anatomie člověka a srovnávací anatomie Učební osnovy. Vyučovací předměty. Učebnice Vazba: Pev ... Anatomie 2: Třetí, upravené a doplněné vydání Pdf Ke ... ... . Vyučovací předměty. Učebnice Vazba: Pevná šitá vazba Datum vydání: 20.8.2013 ISBN: 978-80-247-4788-0: EAN: 9788024747880 Trávit čas knihou Anatomie 2: Třetí, upravené a doplněné vydání! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Anatomie 2: Třetí, upravené a doplněné vydání a přečtěte si ji online ve formátu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY