Jak stvořit pecku na trhu

Jak stvořit pecku na trhu - Jonah Berger | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jonah Berger
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak stvořit pecku na trhu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak stvořit pecku na trhu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jonah Berger. Číst Jak stvořit pecku na trhu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proč se některé výrobky a myšlenky mezi lidmi rozšíří jako virus? Proč o některých výrobcích mluvíme raději než o jiných? To, o čem si lidé povídají, způsobí, že jisté myšlenky a zvyklosti se jaksi uchytí lépe. To, co si řekneme mezi sebou, nás zkrátka ovlivní více než reklamní kampaň. Dokážete o vašem produktu vymyslet takové informace, které se budou šířit řetězovou reakcí?Profesor Berger tvrdí, že je to ve vaší moci. Nezáleží na tom, zda provozujete malou restauraci, řídíte korporaci či poprvé kandidujete do funkce místního úřadu. Kroky, které vašemu výrobku nebo myšlence pomohou natolik, že se stane virovou, platí univerzálně.


...řit pecku na trhu Autor: Berger, Jonah Nakladatel: Jota EAN: 9788074623318 ISBN: 978-80-7462-331-8 Překlad: Bencková, Lívie a Oliver, Petr Popis: 1× kniha, brožovaná, 272 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2013 (1 ... Jak stvořit pecku na trhu. - Olomouc - Sbazar.cz ... . vydání) Nezáleží na tom, jestli provozujete malou restauraci, řídíte velkou firmu nebo poprvé kandidujete do místního zastupitelstva. Existují univerzální tipy, které z vašeho zboží nebo myšlenky udělají žhavý módní trend.V knize Jak stvořit pecku na trhu vás Berger seznámí s výsledky vlastního výzkumu. Kniha: Jak stvořit pecku na trhu (Jonah Berger). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Jak stvořit pecku na trh ... ‎Jak stvořit pecku na trhu on Apple Books ... .V knize Jak stvořit pecku na trhu vás Berger seznámí s výsledky vlastního výzkumu. Kniha: Jak stvořit pecku na trhu (Jonah Berger). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Jak stvořit pecku na trhu Berger Jonah. 1...SOUVISEJÍCÍ KNIHY