Schiele: Světové umění

Schiele: Světové umění - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Schiele: Světové umění.pdf


Chcete si knihu přečíst?Schiele: Světové umění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Schiele: Světové umění Online je nyní tak snadné!

POPIS


Edice Světové umění je zasvěcena nejvýznamnějším osobnostem v dějinách umění a jejich dílu. Dokonale graficky zpracované knihy obsahují velké množství kvalitních barevných reprodukcí, z nichž si čtenář může udělat dobrou představu o umělcově tvorbě. Doprovází je fundovaný biografický text, který shrnuje nejen základní informace o malířově životě, ale také o jeho postojích a názorech a obecně přístupu k umění. Díky praktickému formátu a vysoké kvalitě představuje série Světové umění dokonalé dárkové publikace. Egon Schiele (1890–1918), významný rakouský expresionistický malíř a kreslíř, žák Gustava Klimta. Vytvořil řadu autoportrétů a také aktů, které šokovaly současníky svým erotickým nábojem.


...Světové umění je zasvěcena nejvýznamnějším osobnostem v dějinách umění a jejich dílu ... Egon Schiele | V noci jsem snil, že jsem motýlem ... . Dokonale graficky zpracované knihy obsahují velké množství kvalitních barevných reprodukcí, z nichž si čtenář může udělat dobrou představu o umělcově tvorbě. ... Egon Schiele (1890-1918), významný rakouský ... Egon Schiele (12. června 1890, Tulln, Rakousko-Uhersko - 31. října 1918, Vídeň, Rakousko-Uhersko) byl rakouský malíř a kreslíř; žák Gustava Klimta.Poté, co opustil vídeňskou secesi, si vytvořil vlastní působivý styl, jenž svou náladou ... Dosavadní výstavy | Egon Schiele Art Centrum - galerie ... ... .Poté, co opustil vídeňskou secesi, si vytvořil vlastní působivý styl, jenž svou náladou zapadá do evropského expresionismu.Je autorem provokativních aktů v pohnutých pozicích, portrétů měst a vlastních podobizen. Edice Světové umění je zasvěcena nejvýznamnějším osobnostem v dějinách umění a jejich dílu. Dokonale graficky zpracované knihy obsahují velké množství kvalitních barevný...SOUVISEJÍCÍ KNIHY