Odvážná nevěsta

Odvážná nevěsta - Stephanie Laurensová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Laurensová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Odvážná nevěsta.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odvážná nevěsta ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Laurensová. Číst Odvážná nevěsta Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtyři královi důstojníci riskovali životy, aby pomstili smrt svého přítele a přivedli spravedlnosti záhadného zločince známého jen jako Černá kobra. Poslední z nich, odvážný a trochu lehkomyslný Rafe Carstairs, podniká dlouhou cestu z Indie do Anglie s úkolem dopravit domů důkaz, který odhaluje identitu zločinců z vysokých šlechtických kruhů.Řízením osudu však na své pouti získá nečekaný doprovod – mladou ženu, která si na první pohled získá jeho srdce i myšlenky. Půvabná Loretta Michelmarshová bere život a jeho nástrahy směle a neváhá bojovat o svou lásku, ale přitom si s těmi novými, neznámými city nedokáže poradit. Čím víc se dvojice blíží k Anglii, tím se situace přiostřuje a napětí stoupá… Rozuzlení spletitého příběhu Černé kobry je na dosah!


...niha Odvážná nevěsta Přidat komentář ... Odvážná nevěsta (Stephanie Laurens) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . narisa. 15.12.2019. Tak za mě trochu zklamání. Od posledního dílu jsem čekala více napětí. ... Kniha Odvážná nevěsta(Laurensová Stephanie) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Odvážná nevěsta. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení F ... Odvážná nevěsta - Stephanie Laurens | Elektronická kniha ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Hledáte Od...SOUVISEJÍCÍ KNIHY