Numerologie zcela jednoduše: 70 originálních karet + výkladová příručka

Numerologie zcela jednoduše: 70 originálních karet + výkladová příručka - Christine Bengel | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Christine Bengel
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Numerologie zcela jednoduše: 70 originálních karet + výkladová příručka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Numerologie zcela jednoduše: 70 originálních karet + výkladová příručka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christine Bengel. Číst Numerologie zcela jednoduše: 70 originálních karet + výkladová příručka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sada 70 originálních karet a výkladová příručka vám umožní ponořit se do poučného světa čísel bez jakýchkoliv vědomostí o numerologii a formou hry. Najdete zde návody, jak získat cenné rady a řešení aktuálních otázek, jednoduché i složitější výpočetní hry, vysvětlení významu a potenciálu čísel, pozitivní afirmace, zjistíte si numerologický archetyp dané osoby a další zajímavosti. Cílem těchto 70 karetje odkrýt váš potenciál i potenciál lidí, jež jsou pro vás důležití.


...originálních karet a výkladová příručka vám umožní ponořit se do poučného světa čísel bez jakýchkoliv vědomostí o numerologii a formou hry ... Pro Muže CZ ... . Najdete zde návody, jak získat cenné rady a řešení aktuálních otázek, jednoduché i složitější výpočetní hry, vysvětlení významu a potenciálu čísel ... Sada originálních 70 karet (číslice 0 až 9, přičemž každé číslo má sedm variací) a výkladová příručka vám umožní ponořit se do poučného světa čísel bez jakýchkoliv znalostí o numerologii, a to formou zábavné hry. Najdete zde návod, jak získat cenné rady a odpovědi na různé otázky; jednoduché i složitější zajímavé výpočty; vysvětlení významu a ... ... Astrológia, ezoterika a mystika - Knihy beletria - preskoly.sk ... . Najdete zde návod, jak získat cenné rady a odpovědi na různé otázky; jednoduché i složitější zajímavé výpočty; vysvětlení významu a ... Numerologie zcela jednoduše (70 karet + výkladová příručka) (Popis) kniha: brožova...SOUVISEJÍCÍ KNIHY