Politická komunikace: Od res publica po public relations

Politická komunikace: Od res publica po public relations - Jan Křeček | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Křeček
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Politická komunikace: Od res publica po public relations.pdf


Chcete si knihu přečíst?Politická komunikace: Od res publica po public relations ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Křeček. Číst Politická komunikace: Od res publica po public relations Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bez komunikace není společnosti, bez kvalitní politické komunikace není demokratické společnosti. O médiích se dobře sní jako o prostoru veřejné diskuse nebo alespoň jako o poskytovateli informačního servisu pro kvalifikovanou volbu poučeného občana. Ve skutečnosti jsou ale dnešní média obviňována z manipulací, neobjektivity, ohlupování, propagandistických kampaní a zábavy pro pasivní, dezorientované spotřebitele. Je obtížné najít někoho, kdo by byl s rolí médií v současných procesech politického rozhodování spokojen – a stejně tak obtížně se hledá řešení, co s tímto stavem dál… Předkládaná monografie představuje první český úvod do oboru politická komunikace. Přehledně a srozumitelně představuje a vykládá jeho základní teorie a koncepty, ohlíží se za historií, vypočítává nejtypičtější projevy současného politického komunikování a předestírá výhledy do budoucna. Věříme, že se stane průvodcem studentům, teoretickým úvodem pro akademické pracovníky a praktickou příručkou – nebo alespoň podnětem k zamyšlení – pro profesionály z oblasti politiky a médií.


...cká komunikace od res publica k public relations16 Je asi zřejmé, že vzájemný vztah střetu politics a výsledné policy je volný, respektive v přímé úměře k tomu, nakolik je struktura politického komunikování přímo včleněna do procesu politického rozhodování ... Marketingova komunikace a public relations | Sleviste.cz ... . 4. Historie politické komunikace 4.1 Dominantní historie První věk politické komunikace Druhý věk politické komunikace Třetí věk politické komunikace 4.2 Alternativní historie Média a protesty Mediálně-demokratizační vlny 5. Současnost politické komunikace Třetí věk a jeho aktéři Public relations a spin-doctoring Dva ... Politická komunikace. Benda, Jan. 2008. Analýza přístupnosti a použitelnosti webových strá ... Politická komunikace - Křeček Jan | Knihy Grada ... .2 Alternativní historie Média a protesty Mediálně-demokratizační vlny 5. Současnost politické komunikace Třetí věk a jeho aktéři Public relations a spin-doctoring Dva ... Politická komunikace. Benda, Jan. 2008. Analýza přístupnosti a použitelnosti webových stránek relevantních politických stran v ČR...SOUVISEJÍCÍ KNIHY