Venusshe: (Perný týden)

Venusshe: (Perný týden) - Juraj Šebesta | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Juraj Šebesta
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Venusshe: (Perný týden).pdf


Chcete si knihu přečíst?Venusshe: (Perný týden) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Juraj Šebesta. Číst Venusshe: (Perný týden) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Venusshe (Perný týden), komiksový román pro teenagery a jejich politováníhodné rodiče, je volným pokračováním knížky Když se pes směje. Tentokrát sledujeme příběh holčičíma očima. Lucie v něm prožívá těžký týden, ve kterém oslaví třinácté narozeniny, ale který je taky plný otázek: Odhodlá se její idol, o rok starší Lukáš, konečně k něčemu? Ale jsou tu i jiní… Merkucio z dramaťáku, Tibi… a ten kluk z parku, jak se jenom jmenuje? A co spolužačky z nepřátelského gangu? Dá se žít bez televize?


... (Perný týden), komiksový román pro teenagery a jejich politováníhodné rodiče, je volným pokračováním knížky Když se pes směje ... Juraj Šebesta - Diela s podporou SLOLIA | Literárne ... ... . Tentokrát sledujeme příběh holčičíma očima. Lucie v něm prožívá těžký týden, ve kterém oslaví třinácté narozeniny, Venusshe (Perný týden), komiksový román pro teenagery a jejich politováníhodné rodiče, je volným pokračováním knížky Když se pes směje. Tentokrát sledujeme příběh holčičíma očima. Lucie v něm prožívá těžký týden, ve kterém oslaví třinácté narozeniny, ale ... Venusshe (Perný týden) - Šebesta Juraj, Slaninková ... ... . Tentokrát sledujeme příběh holčičíma očima. Lucie v něm prožívá těžký týden, ve kterém oslaví třinácté narozeniny, ale který je taky plný otázek: Odhodlá se její idol ... Venusshe (Perný týden), komiksový román pro teenagery a jejich politováníhodné rodiče, je volným pokračováním knížky Když se pes směje....SOUVISEJÍCÍ KNIHY