Co je a není zázrak

Co je a není zázrak - Leo Pavlát | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Leo Pavlát
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co je a není zázrak.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co je a není zázrak ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leo Pavlát. Číst Co je a není zázrak Online je nyní tak snadné!

POPIS


Fejetony Leo Pavláta odlehčují témata naší každodennosti a zároveň vyprávějí příběhy, které odkazují k tisícileté tradici lidského pokolení. Autor v nich zaznamenává a komentuje zdánlivě všední události, přináší nečekaná srovnání, připomíná židovské tradice – prosívá a šlechtí témata na první pohled bezvýznamná. Své příspěvky rozdělil autor do devíti tematických bloků (svět médií, židovské dědictví, memento šoa, Izrael atd.). A s vědomím tíhy i lehkosti slov předstupuje nyní Leo Pavlát před čtenáře: „Vnímám ty hrátky jaksi mimochodem, ale setrvale,“ píše, „ať chci, nebo ne. Není to vždy povzbudivé, ale jaký člověk, takové slovo“. Fejetony doprovázejí (a někdy také komentují) ilustrace Jiřího Slívy.


...é zamyslet se chvíli nad tím, co rozumí bible pod slovem zázrak ... Mobilní síť 5G - internetový zázrak nebo zdravotní ... ... . Pro Písmo svaté je zázrak něco, v čem vidí člověk jednat Boha. Tak zpívá jeden z žalmů o hvězdné obloze: „Nebesa ti, Hospodine, vzdávají za tvůj div chválu." (Ž 89,6) Ale především označuje bible tímto slovem události, ve kterých se ... Co je a není zázrak Autor: Pavlát, Leo Nakladatel: G plus G EAN: 9788087060797 ISBN: 978-80-87060-79-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 19,5 × 14 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Co je a není zázrak. Leo Pavlát. Fejetony Leo Pavlát ... Co je a není zázrak - Dárek.cz ... . vydání) Co je a není zázrak. Leo Pavlát. Fejetony Leo Pavláta odlehčují témata naší každodennosti a zároveň vyprávějí příběhy, které odkazují k tisícileté tradici lidského pokolení. Lucie Bílá - Zázrak jajajaja Jak se to všechno střídá toť zázrak...SOUVISEJÍCÍ KNIHY