Dech Absolutna: Rozhovory s Moojim. Projevené a neprojevené jsou jedním.

Dech Absolutna: Rozhovory s Moojim. Projevené a neprojevené jsou jedním. - Mooji | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mooji
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dech Absolutna: Rozhovory s Moojim. Projevené a neprojevené jsou jedním..pdf


Chcete si knihu přečíst?Dech Absolutna: Rozhovory s Moojim. Projevené a neprojevené jsou jedním. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mooji. Číst Dech Absolutna: Rozhovory s Moojim. Projevené a neprojevené jsou jedním. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dech Absolutna je souborem rozhovorů mezi Moojim a upřímnými hledajícími Pravdy, které se odehrály v průběhu uplynulých několika zim u Arunáčaly, posvátné hory nedaleko jihoindického města Tiruvannamalai. Tématem všech Moojiho proslovů, a tato kniha tudíž není výjimkou, je naše vlastní Já. Jako přívětivý, milující rodič používá slova jako kostku mýdla k setření falešných přesvědčení a předpokladů, jež nás udržují uvězněné ve světě, který si sami vytváříme. Předtím, než začneme brát Moojiho za slovo a zkoumat, o čem jsme přesvědčení, že to víme, si ani nemusíme uvědomovat, že tvůrci vlastního utrpení jsme my sami. Neznamená to, že hledání Pravdy má jakýkoli jiný cíl než její vlastní pochopení. Mooji zdůrazňuje následující: Existujeme; úplně každý z nás už tohle ví jako fakt. Nové a svěží je však jeho výzva, abychom se začali zabývat touto pronikavou otázkou: Jako co existujeme?


...bsolutna je souborem rozhovorů mezi Moojim a upřímnými hledajícími Pravdy, které se odehrály v průběhu uplynulých několika zim u Arunáčaly, posvátné hory nedaleko jihoindického města Tiruvannamalai ... Vydavatelství a nakladatelství ... . Tématem všech Moojiho proslovů, a tato kniha tudíž není výjimkou, je naše vlastní Já. Dech Absolutna je souborem rozhovorů mezi Moojim a upřímnými hledají - cími Pravdy, které se odehrály v průběhu uplynulých několika zim u Aruná - čaly, posvátné hory nedaleko jihoindického města Tiruvannamalai. Tématem všech Moojiho proslovů, a tato kniha tudíž není výjim-kou, je vaše vlastní Já. Rozhovory s Moojim. Projevené a neprojevené jsou jedním. ... Nahlédni dovnitř. ukázka z knihy. Popis produktu. ... Dech Absolutna: Rozhovory s Moojim. Projevené a ... ... . Tématem všech Moojiho proslovů, a tato kniha tudíž není výjim-kou, je vaše vlastní Já. Rozhovory s Moojim. Projevené a neprojevené jsou jedním. ... Nahlédni dovnitř. ukázka z knihy. Popis produktu. Dech Absolutna...SOUVISEJÍCÍ KNIHY