JFK 31 - Invaze

JFK 31 - Invaze - Jan Kotouč | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Kotouč
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
JFK 31 - Invaze.pdf


Chcete si knihu přečíst?JFK 31 - Invaze ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kotouč. Číst JFK 31 - Invaze Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pohodlný život Johna Francise Kováře, šéfa globální pašerácké organizace, přeruší návštěva dlouho ztraceného přítele Vincenta Vegy a informace o usedlosti Chateau Molineraux, kde se prý dějí věci související s paralelními světy a kde snad, možná, zahynuli i někteří z Kovářových přátel. Chateau Molineraux se nachází v Normandii, bohužel v Normandii roku 1944 okupované Němci. Spojenecká invaze je na spadnutí a Kovář s Vegou mají jedinou možnost, jak se tam dostat včas – využijí tajný průchod mezi světy a připojí se k americké 82. výsadkové divizi. V Den D seskočí spolu s dalšími pětatřiceti tisíci parašutisty do Normandie. Invaze však nemusí probíhat podle učebnic dějepisu. V Chateau Molineraux sídlí člověk, který nechce, aby něco tak malicherného jako válka rušilo jeho výzkum, a nebojí se Němcům nabídnout pomocnou ruku. Pro Kováře a Vegu to dost možná bude ten nejdelší den.Svůj svět si musíme zasloužit!


...K 31 - Invaze book. Read 6 reviews from the world's largest community for readers ... Agent JFK Series by Miroslav Žamboch - Goodreads ... . Pohodlný život Johna Francise Kováře, šéfa globální pašerácké ... SVŮJ SVĚT SI MUSÍŠ ZASLOUŽIT. Soutěž: JFK a Temní bohové Pandemie a restriktivní opatření vrhly svůj temný stín i na knižní trh jako X-Hawk na Agenturu EF a úsporné škrty, posunutí termínů vydání a další omezení v nakladatelstvích se jistě dotknou i série Agent JFK. Nečtu všechny díly, ale jen vybrané kusy, přesto si myslím, že už se ve ... JFK 31 - Invaze - Jan Kotouč | Knihy Dobrovský ... . Nečtu všechny díly, ale jen vybrané kusy, přesto si myslím, že už se ve světě série Agenta JFK tak nějak orientuji. Teď přišla na řadu Invaze, román odehrávající se v alternativní realitě, kde je výsledek druhé světové války ohrožen a vypadá to, že nacisti zvítězí. Agent JFK 31: In...SOUVISEJÍCÍ KNIHY