Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví

Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví - Jiří Vévoda, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Vévoda,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví.pdf


Chcete si knihu přečíst?Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Vévoda,. Číst Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace představuje současné faktory motivační a faktory pracovní spokojenosti všeobecných sester. Ukazuje možnosti, jak je efektivně využít v praxi. Moderní pojetí publikace jednoduchým a přehledným způsobem seznamuje management zdravotnických zařízení, studenty zdravotnických oborů, jejich pedagogy i další odbornou veřejnost s metodologií a výsledky rozsáhlého výzkumu. Kniha je doplněna o základní teorie motivace a pracovní spokojenosti. Čtenář získá přehled o práci sestry – manažerky v současném zdravotnictví, o pracovních podmínkách, ve kterých vykonává své povolání i o aktuálním systému vzdělávání sester. Autoři se dlouhodobě zabývají poradenskou činností v oblasti motivace lidských zdrojů, pohybují se v oblasti managementu zdravotnických zařízení, přednáší studentům nelékařských oborů, i studentům medicíny personální management.


... sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví Publikace představuje současné faktory motivační a faktory pracovní spokojenosti všeobecných sester ... PDF Pracovní spokojenost sester - Ostravská univerzita ... . Ukazuje možnosti, jak je efektivně využít v praxi. Moderní... Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví. Jiří Vévoda a kol. Výzkumy pracovní spokojenosti českých sester jsou realizovány zejména . v posledním desetiletí, i když motivace a pracovní spokojenost ve zdravotnic. tví jsou zkoumány psychology a sociology již od třicátých let 20. století. Sestry je, zvláště ve zdravotnictví, nežádoucím jevem nejen při p ... Motivace sester a pracovní spokojenost ve zdravotnictví ... ... . tví jsou zkoumány psychology a sociology již od třicátých let 20. století. Sestry je, zvláště ve zdravotnictví, nežádoucím jevem nejen při péči o seniory, tedy geriatrické pacienty. O pracovní spokojenosti a motivaci zaměstnanců, respektive přímo zdravotníků toho bylo již minulosti napsáno mnoh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY