Umět milovat

Umět milovat - Katie Cotugno | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Katie Cotugno
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umět milovat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umět milovat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katie Cotugno. Číst Umět milovat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román Umět milovat je strhujícím debutem o dvou mladých lidech, kteří se do sebe zamilují… a to hned dvakrát. Předtím: Reena Monterová miluje Sawyera LeGrandea, on si jí však nevšímá… to se však jednoho dne nečekaně změní a ti dva propadnou lásce, jež je značně komplikovaná, složitá. Nato však Sawyer beze slova zmizí a zničená Reena zůstane sama – a navíc těhotná. Potom: Sawyer zůstal jen vzpomínkou a Reenin život se točí kolem její nové lásky – dcerky Hanny. Vtom se však Sawyer znovu objeví, ale Reena s ním už nechce mít nic společného. Lhala by ovšem, kdyby tvrdila, že v ní jeho návrat nic nerozdmýchal. Dokáže se Reena po tom všem, k čemudošlo, do Sawyera LeGrandea znovu zamilovat? Katie Cotugno je jednou z nových amerických literárních nadějí. Velkou část dětství prožila v katolické škole, což jí vůbec neuškodilo. Ne proto, že by patřila mezi divochy, kteří potřebují zkrotit. Právě naopak. Díky této výchově z ní vyrostla velmi jemná a vnímavá mladá žena s bohatým vnitřním světem. To se odrazilo i v jejím debutu Umět milovat. Sama o sobě tvrdí, že je pověrčivá a náchylná zamilovat se do mužů, kteří nosí saka. Smysl pro romantiku rozhodně nepostrádá – skálopevně věří, že romantičtí hrdinové existují i ve skutečném světě. Navzdory jejímu mladému věku ji už stihli nominovat na Pushcart Prize, americkou literární cenu, kterou každoročně uděluje nakladatelství Pushcart Press za nejlepší literární díla z produkce malých nakladatelství za uplynulý rok.


...mět milovat je strhujícím debutem o dvou mladých lidech, kteří se do sebe zamilují… a to hned dvakrát ... Eiffelysée.: RECENZE: Umět milovat (Katie Cotugno) ... . Předtím: Reena Monterová miluje Sawyera LeGrandea, on si jí však nevšímá… to se však jednoho dne nečekaně změní a ti dva propadnou lásce, jež je značně komplikovaná, složitá. Umět přijímat projevy lásky je důležitá dovednost, kterou psychologové řadí mezi základní repertoár umění milovat a známku zralé osobnosti. Projevování vděku, potěšení, radosti a / nebo lásky na oplátku, když vám druhý jakýmkoliv způsob ... „Milovat nestačí, je třeba také umět milovat a umět naučit ... ... . Projevování vděku, potěšení, radosti a / nebo lásky na oplátku, když vám druhý jakýmkoliv způsobem vyzná lásku, má v rámci osobních intimních vztahů skutečně obrovský ... Milovat znamená znát toho, koho milujeme takového, jaký je. Znát ho a dál ho mít ráda. Nenutit se mít ho ráda, ale skutečně ho milovat… bez ohledu na to či ono. Milovat znamená tomu,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY