Dušinka, víla věcí

Dušinka, víla věcí - Ester Stará | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Ester Stará
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dušinka, víla věcí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dušinka, víla věcí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ester Stará. Číst Dušinka, víla věcí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sedm příběhů pro děti, které ví, že věci nejsou jen obyčejné předměty. Právě takové děti totiž můžou spatřit Dušinku, vílu věcí, a spolu s ní zažít nečekaná dobrodružství třeba uprostřed nákupu vyskládaného na kuchyňské lince, na neposluš¬ném oblaku z vyšlehaných bílků nebo na ledem pokryté klouzačce v obývacím pokoji. Příběhy napsala Ester Stará, autorka oceněných knih pro děti A pak se to stalo!a Chrochtík a Kvikalka na cestě za blýskavým prasátkem a ilustrovala přední česká výtvarnice Lucie Dvořáková.


...íběhů pro děti, které ví, že věci nejsou jen obyčejné předměty ... Kniha: Dušinka, víla věcí - Ester Stará | Knihy.ABZ.cz ... . Dušinka, víla věcí - Ester Stará | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Úvod Dušinka, víla věcí . Sedm příběhů pro děti, které ví, že věci nejsou jen obyčejné předměty. Právě takové děti totiž můžou spatřit Dušinku, vílu věcí, a spolu s ní zažít nečekaná dobrodružství třeba uprostřed nákupu vyskládaného na kuchyňské lince, na neposluš¬ném oblaku z vyšlehaných bílků nebo na ledem pokryté klouzačce v obývacím pokoji. Všechny informace o produktu Kniha Dušinka, víla věcí, porovnání ... Dušinka, víla věcí | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Všechny informace o produktu Kniha Dušinka, víla věcí, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dušinka, víla věcí. Dušinka, víla věcí od 154 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Dušinka neboli víla věcí je velmi veselý příběh, konk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY