Hrajeme a zpíváme si pro radost: 25 zhudebněných básniček

Hrajeme a zpíváme si pro radost: 25 zhudebněných básniček - Jan Zíma | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Zíma
DIMENZE
5,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Hrajeme a zpíváme si pro radost: 25 zhudebněných básniček.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hrajeme a zpíváme si pro radost: 25 zhudebněných básniček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Zíma. Číst Hrajeme a zpíváme si pro radost: 25 zhudebněných básniček Online je nyní tak snadné!

POPIS


25 písniček ze zpěvníku na CD nazpíval dětský sbor KANTILÉNA. Jsou o věcech, se kterými se děti každý den setkávají: o tom, co vidí ve městě, v přírodě, doma i o ročních dobách či počasí. Naproti notám leží celostránková barevná ilustrace, která zobrazuje příběh odehrávající se v písničce. Děti si tak procvičí své hudební dovednosti i znalosti potřebné pro běžný život. Součástí CD jsou i tzv. karaoke verze – doprovod, se kterým si malí zpěváčci mohou ověřit, jak si zapamatovali slova i melodii písničky!


...me a zpíváme si pro radost Autor: Zíma, Jan Nakladatel: Edika EAN: 9788026602071 ISBN: 978-80-266-0207-1 Ilustrace: Kudrnová, Milada Popis: 1× kniha, 1× CD, brožovaná, 56 stran, česky Rozměry: 21 × 29,7 cm Rok vydání: 2013 (1 ... Hrajeme si a zpíváme pro radost + CD MP3 | KNIHCENTRUM.cz ... . vydání) Kniha: Hrajeme si a zpíváme pro radost -- 25 zhudebněných básniček - Zíma Jan. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... Podtitul: 25 zhudebněných básniček. Hrajeme si a zpíváme pro radost + CD MP3: 25 zhudebněných básniček 25 písniček ze zpěvníku na přiloženém CD nazp ... Hrajeme a zpíváme si pro radost (Jan Zíma) | Detail knihy ... ... . 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. ... Podtitul: 25 zhudebněných básniček. Hrajeme si a zpíváme pro radost + CD MP3: 25 zhudebněných básniček 25 písniček ze zpěvníku na přiloženém CD nazpíval dětský sbor KANTILÉNA. Jsou o věcech, se kterými se děti každý den setkávají: o tom, co vidí ve m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY