Četa psanců

Četa psanců - Sean Parnell | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sean Parnell
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Četa psanců.pdf


Chcete si knihu přečíst?Četa psanců ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sean Parnell. Číst Četa psanců Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kapitán Sean Parnell v barvitém líčení hrdinských akcí legendární 10. horské divize americké armády v horách Afghánistánu se čtenářem sdílí akcí a emocemi nabitý pravdivý příběh triumfu, tragédií a výjimečných pout, jaká mohou vzniknout pouze v bitvě. Sean Parnell se stal velitelem čtyřicetičlenné čety elitních vojáků – jednotky, která vstoupí do dějin jako „Psanci“ – v roce 2006, ve svých čtyřiadvaceti letech, a dostal za úkol vyčistit jedno horské údolí ve východním Afghánistánu od povstalců pronikajících z Pákistánu. Vojáci rychle zjistili, že proti nim stojí nepřítel tak dobře zorganizovaný a vyzbrojený, že budou potřebovat všechny své síly a schopnosti, aby přežili následujících šestnáct měsíců neustálých bojů, a autor výstižně a podrobně zachycuje každodenní život vojáků v nebezpečném prostředí.


...sanců líčí autorovy osobní zážitky z vojenského tažení v Afghánistánu ... PDF Úbytkový seznam - kjm.cz ... . Vychází ze skutečných událostí drsné války ,je napsaná čtivým jazykem , nenudí , laskavým a strhujícím perem popisuje hrdinství mužů , přátelství a soudržnost v boji. Doporučuji tento autentický pohled na válku v Afghánistánu. Četa psanců Autor: Parnell, Sean Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024240862 ISBN: 978-80-242-4086-2 Překlad: Hutečka, Jiří ... Četa psanců Četa psanců . Sean Parnell. Bežná cena 12,92 € Cena v knih ... Product Reviews | Četa psanců | KNIHCENTRUM.cz ... ... Četa psanců Četa psanců . Sean Parnell. Bežná cena 12,92 € Cena v knihkupectvích je 12,92 € U nás ušetříte 1,72 € Uše...SOUVISEJÍCÍ KNIHY