Katedrála z písku

Katedrála z písku - Jarmila Pospíšilová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jarmila Pospíšilová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Katedrála z písku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Katedrála z písku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jarmila Pospíšilová. Číst Katedrála z písku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Manželé Minářovi rekonstruují městský byt a na dobu stavebních prací se stěhují do venkovské chalupy. Ta leží v zapadlé malé vesnici uprostřed krásné přírody, postrádá ovšem civilizační výdobytky, které pro ně dosud byly samozřejmostí. Život zde se na první pohled jeví idylicky, ovšem postupem doby je čím dál tvrdší a Magda s Borisem jsou nuceni poradit si se spoustou praktických záležitostí, které ve městě řešit ani nemuseli.


...la z písku. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Přeju si... tebe! | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Katedrála z písku od Jarmila Pospíšilová. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Katedrála z písku od Jarmila [email protected]š[email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. ... Katedrála | Slovník cizích slov ... . Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Katedrála z písku od Jarmila [email protected]š[email protected] v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Hledáte Katedrála z písku od Jarmila Pospíšilová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po ce...SOUVISEJÍCÍ KNIHY