Nejmodernější retro: 1. česká fairtradovábiopoesie

Nejmodernější retro: 1. česká fairtradovábiopoesie - Daniel Razím | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Daniel Razím
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejmodernější retro: 1. česká fairtradovábiopoesie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejmodernější retro: 1. česká fairtradovábiopoesie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Razím. Číst Nejmodernější retro: 1. česká fairtradovábiopoesie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Směsice lyrických i epických veršů je inspirovaná mnoha tématy, stavy ducha a prostředími. V poetickém vypodobnění genia loci nejrůznějších míst v Praze, v Krkonoších, na Mostecku, v Paříži nebo tureckém Istanbulu se pokouší zachytit propojení současna s minulostí. Hledá tak cestu k porozumění „dnešní“ době, která nás mimo jiné stále častěji přesvědčuje o tom, že významy slov nejmodernější a retro už přestaly být ve vzájemném protikladu. Svou nekonvenční typografií, která si výtvarně pohrává s písmem i s obsahem textů, se Nejmodernější retro hlásí k dávným kaligramům GuillaumaApollinaira a k prvorepublikovým básnickým sbírkám Jaroslava Seiferta a Vítězslava Nezvala v grafické úpravě Karla Teigeho.


...: 1. česká fairtradovábiopoesie. Básnická sbírka mladého autora obsahuje verše, které se především zamýšlejí nad myšlenkovým stavem současné společnosti ... Google ... . V podtitulu označuje Daniel Razím svou sbírku jako "1. ... že významy slov nejmodernější a retro už přestaly být ve vzájemném protikladu. Nejmodernější retro: 1. česká fairtradovábiopoesie Daniel Razím Nakladatel: Jalna 2013 Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Nejmodernější retro. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Nejmodernější retro. 1. česká fai ... Nejmodernější retro: 1. česká fairtradovábiopoesie ... .cz > Knihy > Beletrie > Nejmodernější retro. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Nejmodernější retro. 1. česká fairtradovábiopoesie. RAZÍM Daniel. Info: Jalna, 2013 (1.) - brož., 64 str. EAN: 9788086396729 Daniel Razím: Nejmodernější retro - 1. česká fairtradovábiopoesie Smě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY