Poslední tajemství Jana T.

Poslední tajemství Jana T. - Jaroslav Velinský | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Velinský
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední tajemství Jana T..pdf


Chcete si knihu přečíst?Poslední tajemství Jana T. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Velinský. Číst Poslední tajemství Jana T. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poslední tajemství Jana T. završuje známou "stínadelskou" trilogii Jaroslava Foglara–Jestřába, kterého Jaroslav Velinský od svých chlapeckých let osobně znal, a jehož památce je také kniha věnována. Rychlé šípy začínají vydávat další ročník oběžníku TAM-TAM po té, co Žlutý květ zvítězil ve volbách a Velkým Vontem se stal Otakar Losna. Hned v prvním čísle přislíbí prozradit poslední tajemství deníku Jana Tleskače. Deník se pokusí nečestně získat skupina Netopýrů ze Stínadel - Vontů, kteří chtějí vládnout Stínadlům a vrátit do nich strach. Souběžně se seznamujeme s Tončou Sedlářovou z Druhé strany (kamarádkou Jindry Hojera) a Martinou Ramouzovou ze Stínadel. Rychlé šípy, Tonča a Martina zakládají na obranu proti Netopýrům klub pro očistu Stínadel - Upřímná srdce. Proč chtějí Netopýři získat Tleskačův deník? Jaké je ono poslední tajemství? A jaké budou další osudy Rychlých šípů?


... tajemství Jana T. je český dobrodružný román pro mládež od Jaroslava Velinského, vydaný roku 2003 ... Poslední tajemství Jana T. Miloš Uhlíř - BASET ... .Jedná se o jeden z pokusů (seriózně) navázat na stínadelskou trilogii Jaroslava Foglara.V knize vystupují Rychlé šípy a další postavy známé z jejich příběhů, jakož i několik postav nových. Poslední tajemství Jana T. book. Read 7 reviews from the world's largest community for readers. Poslední tajemství Jana T. je příběhem slavného chlapecké... Koupit Koupit eknihu. Poslední tajemst ... Opravdu Poslední tajemství Jana T.? :: Foglarovec ... . Poslední tajemství Jana T. je příběhem slavného chlapecké... Koupit Koupit eknihu. Poslední tajemství Jana T. je příběhem slavného chlapeckého klubu Rychlých šípů. Završuje známou „stínadelskou" trilogii Jaroslava Foglara-Jestřába, kterého Jaroslav Velinský od svých chlapeckých let osobně znal, a jehož památce je také kniha věnována. Kupte knihu Poslední tajemství Jana T. (Foglar Jaroslav) s 22 % slevou za 233 Kč v ov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY