Mrazivá blízkost

Mrazivá blízkost - Andreas Franz | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Andreas Franz
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mrazivá blízkost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mrazivá blízkost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andreas Franz. Číst Mrazivá blízkost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kielský hudební producent Peter Bruhns je nalezen s mladou milenkou mrtev. Jedná se o zločin z vášně? Nebo je to dílo některého z mnoha Bruhnsových nepřátel? V případu nastane netušený obrat, když se na místě činu najde DNA spojovaná už s jinými vraždami v Německu. Řádí snad v zemi masový vrah? Vyšetřování se ujímají Sören Henning a Lisa Santosová, čestní a spravedliví policisté ze „staré školy“. Z obyčejného případu vraždy se brzy stává složitá kauza, která nečekaně prorůstá až do vysoké politiky. Zaleknou se detektivové silného tlaku z vyšších míst, nebo se jim podaří rozplést jemné předivo intrik a mocenských hrátek a propracují se k pravdě, o niž ve své profesi celý život usilují?


...razivá blízkost Přidat komentář. knihomolka525 ... Andreas Franz - Mrazivá blízkost | Levné knihy ... . 23.03.2018. psáno jako podle šablony pro německé knihy spousta sexu,mrtvých,podezřelých takže se chvíli možná budete v ději ztrácet.Strany 113 a 205 vás donutí k zamyšlení a bude vám běhat mráz po zádech.Jsou velice živě popisné.Celkově se mi stalo že místo ... mrazivÁ blÍzkost většina má radost z toho, že ho vidí, ale bylo zřejmé, že je v podstatě skoro každému jedno, zda tu je, či není. Přišel sem vlastně jen kvůli jediné osobě, ... Mrazivá blízkost (Andreas Franz) - Centrum DETEKTIVKY ... . Přišel sem vlastně jen kvůli jediné osobě, ta ... Mrazivá blízkost - Andreas Franz. Kielský hudební producent Peter Bruhns je nalezen s mladou milenkou mrtev. Jedná se o zločin z vášně? Nebo je to... blízkost. Sy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY