Paradoxy české šlechty

Paradoxy české šlechty - Vladimír Votýpka | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Votýpka
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Paradoxy české šlechty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Paradoxy české šlechty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Votýpka. Číst Paradoxy české šlechty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nové vydání třetího dílu Votýpkovy "aristokratické série" představuje pozoruhodné osudy zástupců české šlechty a přináší autentické svědectví o tom, jak se v polistopadové éře moderní "zámečtí páni" vyrovnávali s problémy spojenými se správou navráceného a zděděného majetku. V jedenácti kapitolách ožívají zcela neznámé osudy potomků knížete Rudolfa Thurn-Taxise, členů knížecího rodu Kinských z Chlumce nad Cidlinou i jejich příbuzných z moravské hraběcí větve Kinských ze Sloupu, rodu Belcrediů, Dlauhoweských z Dlouhé Vsi, Coudenhovů-Calergi, Podstatských-Lichtensteinů, vinořských i jindřichohradeckých Czerninů, drahenických Lobkowiczů, rychnovských Kolowratů a původně ruského rodu Razumovských, usedlého do roku 1946 v Českém Slezsku.


...y české šlechty Autor: Votýpka, Vladimír Nakladatel: Paseka EAN: 9788074323515 ISBN: 978-80-7432-351-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 376 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2013 (1 ... Paradoxy české šlechty (Vladimír Votýpka) | Detail knihy ... ... . vydání) Paradoxy české šlechty kniha od autora Vladimír Votýpka. Nové vydání třetího dílu Votýpkovy "aristokratické série" představuje pozoruhodné osudy zástupců české šlechty a přináší autentické svědectví o tom, jak se v polistopadové éře moderní "zámečtí páni" vyrovnávali s problémy spojenými se správou navráceného a zděděného majetku. Vladimír Votýpka: Paradoxy české šlechty. Foto Post Bellum. V Radioknize tentokrát pátráme po příbězích českých aristokratů, historických peripetií šlechtických rodů a jejich osu ... Paradoxy české šlechty - Vladimír Votýpka - Megaknihy.cz ... . Vladimír Votýpka: Paradoxy české šlechty. Foto Post Bellum. V Radioknize tentokrát pátráme po příbězích českých aristokratů, historických peripetií šlechtických rodů a jejich osudech v různých dobách a režimech. Pozoruhodné osudy zástupců české aristokracie ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY