Výtah do pekla: Kladivo na čaroděje 5

Výtah do pekla: Kladivo na čaroděje 5 - Jiří Pavlovský | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Pavlovský
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Výtah do pekla: Kladivo na čaroděje 5.pdf


Chcete si knihu přečíst?Výtah do pekla: Kladivo na čaroděje 5 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Pavlovský. Číst Výtah do pekla: Kladivo na čaroděje 5 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tvůrce seriálu Kladivo na čaroděje se vrací v páté epizodě, která se tentokrát ponese v ryze hororovém duchu.Něco k smrti vyděsilo pacienty pražské nemocnice. Což by nebylo nic zase tak neobvyklého, kdyby ti pacienti nebyli už nějakou dobu v komatu. V chodbách pod nemocnicí se něco skrývá… něco prastarého a mocného. Něco, s čím si musí jít Felix Jonáš promluvit – a nezešílet při tom. Zároveň Klaudie vstupuje do paneláku na Jižním městě, ve kterém pravidelně dochází k několika velmi brutálním sebevraždám. To, co vypadá jako jednoduchý úkol, se brzo změní v boj o holý život. Panelák je posedlý zlem a nájemníci nejsou o nic lepší. Prastaří bohové i moderní přízraky – to je moc i na tým Felixe Jonáše.


... informace o produktu Kniha Kladivo na čaroděje 5 - Výtah do pekla, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kladivo na čaroděje 5 - Výtah do pekla ... Výtah do pekla / Kladivo na čaroděje (5) --- LEGIE ... ... . Ke knize "Výtah do pekla -- Kladivo na čaroděje 5" doporučujeme také: Kladivo na čaroděje 4 Fabian, Dušan D. Cena: 134 Kč Kladivo na čaroděje 2 Výtah do pekla 5. v sérii, J. Pavlovský, 2013 Koupit Koupit eknihu. Drsné sny 6. v ... Koupit Koupit eknihu. Kladivo na démony 10. v sérii, J. Pavlovský, 2016 Koupit Koupit eknihu. Bůh strachu 11. v sérii, J. Hlávka, 2016 Koupit Koupit ... Kladivo na čaroděje 05 - Výtah do pekla ... . Drsné sny 6. v ... Koupit Koupit eknihu. Kladivo na démony 10. v sérii, J. Pavlovský, 2016 Koupit Koupit eknihu. Bůh strachu 11. v sérii, J. Hlávka, 2016 Koupit Koupit eknihu. Poslední stadium 12. v sérii, J. Pavlovský, 2017 Koupit ... Šiřitelem reklamy na ... Výtah do pekla kniha od: Jiří Pavlovsk ... Kladivo na čaroděje 5. Žánr: Horory, Literatura česk ... Tvorca seriálu Kladivo na čaroděje sa vracia...SOUVISEJÍCÍ KNIHY