První hrob napravo

První hrob napravo - Darynda Jonesová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Darynda Jonesová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
První hrob napravo.pdf


Chcete si knihu přečíst?První hrob napravo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Darynda Jonesová. Číst První hrob napravo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Originální „paranormální thriller“ plný humoru, napětí a neuvěřitelných zvratů. Charley Davidsonová je soukromá detektivka, moderní žena s běžnými starostmi a problémy. To ovšem jenom na první pohled … Ve skutečnosti se narodila jako bytost s nadpřirozenými schopnostmi, která dokáže vstoupit do světa zesnulých. Zemřelé vidí všude kolem, může se jich dotýkat a oni jí pomáhají s řešením případů. Všechno je o to složitější, že vyšetřovatelku sleduje tajuplný muž, „syn Satanův“, jehož šarmu Charley nedokáže odolat. Kdo je ten záhadný hrdina, o kterém se jí zdají sny plné vášně? Je vůbec živý, nebo je mrtvý? A co by se stalo, kdyby mu podlehla?


...hrob napravo jsem považoval za oddechovou duchařskou detektivku, bohužel po pár stránkách jsem zjistil, že je to opět tento případ ... Charley Davidson: První hrob napravo - bazar | Databáze knih ... . Po přečtení však musím říct, že to nakonec nebylo zase tak špatné. Příběh vyšetřovatelky, která komunikuje duchy a tím dokáže rozlousknout i zdánlivě nevyřešitelné případy ... První hrob napravo patří k poměrně vychvalovaným knihám. Já jsem si ovšem hlavní hrdinku nejprve příliš neoblíbila - naopak mě trochu iritovala. Postupně se však můj vztah k ní začal ... Adrisbooks: První hrob napravo ... . Já jsem si ovšem hlavní hrdinku nejprve příliš neoblíbila - naopak mě trochu iritovala. Postupně se však můj vztah k ní začal měnit a zlepšovat, takže ke konci knihy už mi v podstatě nevadila. Místy jsem měla pocit, že autorka chce být vtipná - a to za ... Hledáte První hrob napravo od Darynda Jonesová?...SOUVISEJÍCÍ KNIHY