Ruština ihned k použití: jazykový aktivátor

Ruština ihned k použití: jazykový aktivátor - Marie Horvátová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Horvátová,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ruština ihned k použití: jazykový aktivátor.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ruština ihned k použití: jazykový aktivátor ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Horvátová,. Číst Ruština ihned k použití: jazykový aktivátor Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato příručka přináší 18 hlavních témat se zásobou slov, slovních spojení, vět a krátkých dialogů. Důležité obraty, věty a dialogy jsou nahrány na 2 přiložených audio CD. Součástí příručky je přehled ruské výslovnosti, informace o ruské mluvnici, výběr ruských reálií (těch, jejichž znalost je v každodenním životě podstatná) a rejstřík výrazů a pojmů. S příručkou a audio CD si nacvičíte a zlepšíte - porozumění mluvené ruštině, - aktivní a pohotové vyjadřování v ruštině, - správnou výslovnost a intonaci, - širší aktivní slovní a větnou zásobu, - ruské vyjadřování bez chyb. Příručka zahrnující asi 3000 vět a větných úseků a 5000 slov a slovních spojení je určena studujícím a veřejnosti od začátečníků až po středně pokročilé, případně pokročilé (ve stupnici podle Evropského jazykového rámce od úrovně A1 až po B2, případně C1).


... informace o produktu Ruština ihned k použití - Jazykový aktivátor + 2CD, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ruština ihned k použití - Jazykový aktivátor + 2CD ... Kniha: Ruština ihned k použití (Leda) | Martinus ... . Kniha: Ruština ihned k použití -- Jazykový aktivátor Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Domovská stránka > Jazykové slovníky, učebnice > Italština ihned k použití JAZYKOVÝ AKTIVÁTOR Italština ihned k použití JAZYKOVÝ AKTIVÁTOR J. Janešová , L. Prokopová Ruština ihn ... Kniha Ruština ihned k použití - Jazykový aktivátor + 2CD ... ... . Domovská stránka > Jazykové slovníky, učebnice > Italština ihned k použití JAZYKOVÝ AKTIVÁTOR Italština ihned k použití JAZYKOVÝ AKTIVÁTOR J. Janešová , L. Prokopová Ruština ihned k použití. Ruština ihned k použití Brožovaná bez přebalu lesklá. EAN: 9788073353...SOUVISEJÍCÍ KNIHY