Všechny matčiny hříchy

Všechny matčiny hříchy - Danielle Steel | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Danielle Steel
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Všechny matčiny hříchy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všechny matčiny hříchy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Danielle Steel. Číst Všechny matčiny hříchy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Každá žena dělá rozhodnutí. Ale žádná z nich nedělala těžká rozhodnutí s tak železnou pravidelností jako Olivia Graysonová, veleúspěšná byznysmenka. Jenomže každý úspěch je vykoupen nějakou obětí a tou je v tomto případě rodina. Valnou části života svých dětí Olivia doslova propásla, zatímco budovala své impérium. Nyní, tváří v tvář minulosti, Olivia přemýšlí, jak by ztracená léta svým dětem vynahradila. Je to však vůbec ještě možné?


...y matčiny hříchy. Steel, Danielle. Vydání: Euromedia Group - Ikar 2013 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 72299 ... Matčiny hříchy (Irene Kelly) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Román oblíbené americké autorky žánru literatury pro ženy je příběhem úspěšné podnikatelky, která se pokouší na vrcholu své kariéry nalézt znovu cestu ke členům své rodiny. Všechny matčiny hříchy Danielle Steel. Všechny matčiny hříchy. Danielle Steel. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Každá žena dělá ro ... Všechny matčiny hříchy - Knihkupectví Luxor ... . Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Každá žena dělá rozhodnutí. Ale žádná z nich nedělala těžká rozhodnutí s tak železnou pravidelností jako Olivia Graysonová ... Každá žena dělá rozhodnutí. při objednávce nad 399,- od nás máte dopravu ZDARMA, svou zásobu čtení si m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY