Finance v globální ekonomice I: Peníze a platební styk

Finance v globální ekonomice I: Peníze a platební styk - Josef Jílek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Jílek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Finance v globální ekonomice I: Peníze a platební styk.pdf


Chcete si knihu přečíst?Finance v globální ekonomice I: Peníze a platební styk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Jílek. Číst Finance v globální ekonomice I: Peníze a platební styk Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha představuje jedinečné komplexní dílo v oblasti peněz a platebního styku v České republice i ve světě. Jsou zde shrnuty rozsáhlé praktické zkušenosti autora z působení v centrální bance a ze stáží v zahraničních finančních institucích a na zahraničních univerzitách. Autor nejprve objasňuje tvorbu a zánik peněz v obchodních bankách. Následují části o likviditě a skutečné funkci rezervních požadavků a scholastice peněžní báze a peněžních multiplikátorů. Uvádí strukturu rozvah obchodních a centrálních bank, pojištění vkladů, družstevní bankovnictví, vysvětluje švýcarské a islámské bankovnictví a vývoj názorů na podstatu peněz. Část věnovaná platebnímu styku popisuje bankovní platby, platební systémy a praxi platebního styku v řadě významných zemí.


... v globální ekonomice . I. Josef Jílek ... Finance v globální ekonomice I - Peníze a platební styk ... ... . inanceinance. f. Finance. v globální . ekonomice I. Peníze a platební styk. Grada Publishing. Josef Jílek. Upozorneˇní pro cˇtenárˇeauživatele této knihy Všechna práva vyhrazena. Finance v globální ekonomice I Autor: Jílek, Josef Nakladatel: Grada EAN: 9788024738932 ISBN: 978-80-247-3893-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 664 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Finance v globální ekonomice ... Finance v globální ekonomice I - Peníze a platební styk ... ... . vydání) Finance v globální ekonomice I: Peníze a platební styk Kniha představuje jedinečné komplexní dílo v oblasti peněz a platebního styku v České republice i ve světě. Jsou zde shrnuty rozsáhlé praktické zkušenosti... Finance v globální ekonomice I Peníze a platební styk Peníze...SOUVISEJÍCÍ KNIHY