Mýty: Pochod dřevěných vojáčků: Mýty 04

Mýty: Pochod dřevěných vojáčků: Mýty 04 - Bill Willingham | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bill Willingham
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mýty: Pochod dřevěných vojáčků: Mýty 04.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mýty: Pochod dřevěných vojáčků: Mýty 04 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bill Willingham. Číst Mýty: Pochod dřevěných vojáčků: Mýty 04 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mýty už celá staletí sledují průchody mezi naším všedním světem a svou ztracenou kouzelnou Domovinou a neustále se mají na pozoru před známkami invaze. Nyní, po desetiletích klidu, to vypadá, že se konečně někomu podařilo uniknout zpod útlaku Nepřítele a dostat se do útočiště. Ale zdání může, jako obvykle, klamat a na příběhu nového uprchlíka toho smrdí až příliš mnoho, aby si toho ty správné nosy nevšimly. Ve skutečnosti se věci mají ještě hůř, než se Mýty obávají – do pohybu byly uvedeny plány na naprosté zničení Mýtova a každému jednomu z jeho obyvatel bude připomenuto, jak nelítostné lekce uděluje válka.


...04: Pochod dřevěných vojáčků . 4.8 | Crew, Netopejr | detektivka, fantasy, městská fantasy, mytologický | série Mýty ... Comics Blog: #486: Mýty 4: Pochod dřevěných vojáčků - 90 % ... . Mýty už celá staletí sledují průchody mezi naším všedním světem a svou ztracenou kouzelnou Domovinou a neustále se mají na pozoru před známkami invaze. Pochod dřevěných vojáčků je dokonce ověnčen Eisnerovým oceněním jako nejlepší příběh v komiksové sérii za rok 2005. Opět se tu hraje na tajemno, intriky a rozkrývání tajemství minulosti, které Mýty obklopují. Zjistíme například, j ... Mýty 4 - Pochod dřevěných vojáčků - Kolektiv od 434 Kč ... ... . Opět se tu hraje na tajemno, intriky a rozkrývání tajemství minulosti, které Mýty obklopují. Zjistíme například, jak vypadal poslední odboj ve staré říši, dokud ji Nepřítel nezabral kompletně. Hledáte Mýty 4 - Pochod dřevěných vojáčků od Bill Willingham,Marc Buckingham? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Willingham, Bill: Mýty...SOUVISEJÍCÍ KNIHY