Kdo je kdo v Bibli: Ilustrovaný lexikon Písma svatého

Kdo je kdo v Bibli: Ilustrovaný lexikon Písma svatého - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo je kdo v Bibli: Ilustrovaný lexikon Písma svatého.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kdo je kdo v Bibli: Ilustrovaný lexikon Písma svatého ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Kdo je kdo v Bibli: Ilustrovaný lexikon Písma svatého Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jakmile se do čtení Bible ponoříme hlouběji, uvědomíme si, jaké neuvěřitelné množství postav se všemi příběhy prolíná. Jak se v tolika jménech vůbec vyznat? Právě s tím vám jednou provždy pomůže nová publikace Kdo je kdo v Bibli – jedinečná abecedně řazená encyklopedie, kterou doprovází více než 200 barevných fotografií. Od Abakuka, Abdijáše a Abdóna až po Zimrího a Zuzanu – najdete v ní stovky postav proroků, kněží, panovníků, válečníků, řemeslníků, kupců, otroků, urozených žen i konkubín a dalších. O každé z těchto postav se v textu hesla dozvíte všechny podstatné informace, najdete tu zajímavé citace a díky promyšleným odkazům budete přesně vědět, v kterých částech Bible si o ní můžete přečíst víc.


...e Kdo je kdo v Bibli - Ilustrovaný lexikon Písma svatého od neuveden? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Václav Fortunát Durych - Wikipedie ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha: Kdo je kdo v Bibli Podtitul: Ilustrovaný lexikon Písma svatého Jakmile se do čtení Bible ponoříme hlouběji, uvědomíme si, jaké neuvěřitelné množství postav se všemi příběhy prolíná. Kdo je kdo v Bibli Nakladatel: Reader´s Digest Výběr EAN: 9788074062353 ISBN: 978-80-7406-235-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 408 stran, česky Rozměry: 18,2 × 28,2 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Kniha Kdo je kdo v Bibli - Ilustrovaný lexikon Písma svatého. Přidat komentář. Štítky. biblické postavy biblické c ... biblické události - štítek | Databáze knih ... . vydání) Kniha Kdo je kdo v Bibli - Ilustrovaný lexikon Písma svatého. Přidat komentář. Štítky. biblické postavy biblické citáty biblické události biografické slovníky. Autor knihy. Norbert Buske německá, 1936. Kniha Kdo je kdo v Bibli - Ilustrovaný lexikon Písma svatéh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY