Pod pokrývkou zla

Pod pokrývkou zla - Jindřiška Ptáčková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jindřiška Ptáčková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pod pokrývkou zla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pod pokrývkou zla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindřiška Ptáčková. Číst Pod pokrývkou zla Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo zavraždil ředitelku dětského domova, která byla pro někoho vzácnou ženou, ale pro drtivou většinu ztělesněním zla? Podezřelí jsou snad všichni. Těžko by se našel někdo, jak z personálu, tak z dětí, komu by neublížila. A což teprve síť vztahů s lidmi odjinud, s nadřízenými, obchodníky i s vlastní rodinou? Proč se našel obětní beránek, poctivý, bezelstný člověk, který vinu vzal na sebe? Před těmito otázkami stojí mladý, sympatický kriminalista Viktor a odpovědí mu jsou lži, zastírání i vědomé nepravdy, aby se neublížilo. Komu? Až po letech se jedna z hrdinek dozvídá o okolnostech vraždy a zůstává jen hořká příchuť z vědomí, že vina ulpěla na nevinném.


...e Pod pokrývkou zla od Jindřiška Ptáčková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Edice Původní česká detektivka ~ Iwíkova knihovna ... . 33 prodejen po celé ČR Pod pokrývkou zla je detektivní příběh, který mne svým tématem a zpracováním přijde, že byl nejspíše napsán v oné druhé pětiletce sedmdesátých let minulého století, styl jazyka a celkové pojetí příběhu tomu zcela odpovídají. Tak nějak se mne nechce uvěřit, že by takto psal někdo nyní a zvolil si toto téma. Pod pokrývkou zla. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenz ... Pod pokrývkou zla (Jindřiška Ptáčková) | Detail knihy ... ... . Pod pokrývkou zla. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako regis...SOUVISEJÍCÍ KNIHY