Sága rodu Porsche: Rodinné dějiny jednoho automobilu

Sága rodu Porsche: Rodinné dějiny jednoho automobilu - Thomas Ammann, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Thomas Ammann,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sága rodu Porsche: Rodinné dějiny jednoho automobilu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sága rodu Porsche: Rodinné dějiny jednoho automobilu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Ammann,. Číst Sága rodu Porsche: Rodinné dějiny jednoho automobilu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Už několik desetiletí fascinuje Porsche automobilové příznivce z celého světa. Co se však doopravdy skrývá za plechovou karoserií s nezaměnitelnou siluetou? Porsche je celosvětově nejvýnosnější automobilovou firmou, zároveň je však už po tři generace těsně spjato s osudy jedné rodiny. Je nejen snem současných vyznavačů rychlosti, ale byl i snem svého tvůrce, muže s českými kořeny, rodáka z Vratislavic nad Nisou, konstruktéra Ferdinanda Porsche. Otce zakladatele proslulé automobilové firmy. Jak se Ferdinandu Porschovi podařilo vybudovat tak skvělou a fungující firmu? Se svým talentem a pracovitostí se octl ve správnou dobu na správném místě. Dostal Hitlerovu důvěru, aby sestrojil levný lidový vůz, a využil jí vrchovatě. Bohaté dotace, velké zisky i levná pracovní síla vězňů koncentračních táborů stojí v základech jedné z nejúspěšnějších firem automobilového průmyslu. Dvě rodinné větve – Porsche a Piëch – dnes patří k nejúspěšnějším německým výrobcům automobilů. Porsche, Audi, Volkswagen, to jsou značky, na které by byl Ferdinand Porsche hrdý. „Nejdřív jsem se rozhlížel kolem sebe – vůz, o kterém jsem snil, ale ne a ne najít. Nakonec jsem se tedy rozhodl, že si ho vyrobím sám.“ Ferry Porsche, syn Ferdinanda Porsche (1909–1998)


... dějiny jednoho automobilu. Úvod; kategorie ... Kniha: Sága rodu Porsche (Stefan Aust a Thomas Ammann ... ... ... Sága rodu Porsche: Rodinné dějiny jednoho automobilu. Thomas Ammann, Stefan Aust Nakladatel: Práh 2013 . žádné recenze. Sojka hlídačka. Sojko sojko, ... Porsche, Audi, Volkswagen, to jsou značky, na které by byl Ferdinand Porsche hrdý. „Nejdřív jsem se rozhlížel kolem sebe - vůz, o kterém jsem snil, ale ne a ne najít. Nakonec jsem se tedy rozhodl, že si ho vyrobím sám." Ferry Porsche, syn Ferdinanda Porsche (1909 ... Sága rodu Porsche | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ." Ferry Porsche, syn Ferdinanda Porsche (1909-1998) (rodinné dějiny jednoho automobilu) Kniha Sága rodu Porsche - Rodinné dějiny jednoho automobilu. ... Autor knihy. Thomas Ammann. Kniha Sága rodu Porsche - Rodinné dějiny jednoho automobilu je v. Právě čtených: 1...SOUVISEJÍCÍ KNIHY